Замовити дзвінок

Відправити заявку
Каталог
Меню

Квадратний М²етр – професіонал на ринку кліматичного обладнання.

Компанія «Квадратний Метр» розпочала свою роботу з 2008 року. Основним напрямком діяльності нашої компанії є продаж кліматичного обладнання – побутові та напівпромислові кондиціонери, мульти-спліт системи, опалювальна техніка, техніка для води, зволожувачі, а також надаємо послуги з встановлення, гарантійного та післягарантійного обслуговування та ремонту систем кондиціювання. Завдяки багаторічному досвіду, ми пропонуємо тільки якісну та сертифіковану техніку від провідних фірм-виробників кондиціонерів.

Однією з переваг інтернет-магазину «Квадратний Метр» є широкий вибір кліматичної техніки, у нашому асортименті можна знайти все. Ми маємо розширену гарантію на кондиціонери до 5 років.

У нас працюють фахівці з багаторічним досвідом, які постійно підвищують свій рівень у спеціальних навчальних академіях, а також відвідують семінари та виставки та мають відповідні атестати.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте висококваліфіковану консультацію з усього кліматичного обладнання, міцні гарантії та максимально стислі терміни виконання робіт.

 

  

Кошик товарів