Замовити дзвінок

Відправити заявку
Каталог
Меню
Побутові кондиціонери - Настінні кондиціонери - Кондиціонер Mitsushito SMK/SMC25HIG1

Кондиціонер Mitsushito SMK/SMC25HIG1

Відгуків: 0
Артикул: KT20334
  • Є в наявності
  • Вага: 0 кг.
  • 0 грн.
  • 15140 грн.

Виробник: Mitsushito

Площа приміщення (орієнтовна): 25 м²

Основні режими: охолодження, обігрів, осушення, вентиляція

Країна виробник: Кітай

Термін гарантії: 24 місяця

Дисплей: -

Пульт ДУ: +

Таймер: +

Нічний режим: +

Тип хладогенту (фреону): R410

Додаткові аксесуари (опції): -

Робота на обігрів до,°С: -15

Тип компресора: інверторний

Тип установки внутрішнього блоку: настінний

Джерело електроживлення: 220 - 240 В / 50 Гц /1 фаза

Енергоспоживання холод/тепло: 0,77 кВт / 0,77 кВт

Енергоефективність EER (холод) / СОР (тепло): 3,25 / 3,64

Холодопродуктивність: 2,5 (1,0 - 3,0) кВт

Теплопродуктивність: 2,8 (1,2 - 3,3) кВт

Температурний діапазон роботи холод/тепло: +18 - +43 °С / -15 - +24 °С

Рівень шуму внутрішнього блоку (min-max): 29-37 дБ

Рівень шуму зовнішнього блоку (max): 52 дБ

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ): 795х265х187 мм

Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ): 660х540х275 мм

Вага внутр. /зовн. блоків: 7,7/26 кг

Комплектація: внутрішній блок, зовнішній блок, пульт, інструкція

Регулювання швидкостей вентилятора: 3, авто

Витрата повітря (max): 450 м³/ч

WiFi: немає

Тurbo режим: +

Аuto режим: +

Авторестарт: +

Автоочистка: +

Самодіагностика: +

Антикоррозійне покриття: +

Фільтр очищення повітря: +

Довжина фреонопроводу між блоками (max): 15 м

Перепад висот між блоками (max): 10 м

Діаметр труби рідини / газ: 6,35 мм (1/4")/9,52 мм (3/8")

Підведення електроживлення: до внутрішнього блоку

Відстань між кріпленнями зовн. блоку: 500 мм

Опис Кондиціонер MITSUSHITO SMK/SMC25HIG1 

Спліт-система Mitsushito SMK/SMC25HIG1 - це нова модель, яка поєднала високу продуктивність, стильний дизайн та новітні технологічні розробки від найкращих інженерів кліматичного обладнання. Кондиціонер показує відмінну продуктивність завдяки великій кількості корисних функцій, коли необхідно провести охолодження, обігрів та осушення повітря, відповідно до високих екологічних норм. Продуктивні характеристики кондиціонера відмінно підійдуть для обслуговування квартири, приватного будинку, офісного приміщення, готельного номера, невеликого кафе, ресторану та інших побутових або комерційних комплексів.

Кондиціонер Mitsushito серії HIG1 має вбудований компресор інверторного типу, при збільшеній продуктивності приблизно на 60%, з належними показниками ККД, за можливості плавного регулювання потужності та при повній відсутності пускових струмів. Також варто відзначити, що інверторна технологія знижує номінальний рівень шуму та скорочує споживання електроенергії у кілька разів. По суті це чудова модель, яка є досить популярною на ринку кліматичного обладнання, за рахунок цілком доступної ціни на кондиціонер економ класу.

Модель має витягнуту форму та оригінальний дизайн, який дозволить кондиціонеру відмінно вписатися в інтер'єр практично будь-якого приміщення, підкреслюючи його дизайнерські особливості. У разі залучення спеціально навченої бригади, монтаж кондиціонера пройде швидко та якісно. Лицьова панель легко миється та знімається, з метою проведення інспекційного чищення.

Для того, щоб отримати більше корисної інформації, звертайтесь до менеджерів Інтернет-магазину «Квадратний Метр», які завжди готові надати повноцінну консультацію та допомогти з вибором певної моделі кондиціонера, що відповідатиме всім технологічним запитам клієнта. Ми представляємо тільки найкраще кліматичне обладнання за доступними цінами в Чернігові та Україні. Вибір модельного ряду досить великий і кожен зможе підібрати кондиціонер на свій смак.

 

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ КОНДИЦІЮВАННЯ MITSUSHITO HIG1

Функція "Холод/Тепло" - модель забезпечує якісну роботу з охолодження та обігріву приміщення відповідно до високих технологічних стандартів. Ви зможете отримати найбільш комфортні умови всередині приміщення, які сприятимуть приємному проведенню часу на дому та на роботі.

Безшумна робота - кондиціонер працює при дуже низьких показниках рівня шуму, що стало можливим завдяки інверторному компресору та новітнім технологічним розробкам. Крім того, комплектація вентилятором з лопатями особливої форми, дають можливість отримати плавний повітряний потік, через що відбувається зниження показників шуму.

Режим комфортного сну - під час включення цієї функції кондиціонер автоматично збільшує (в режимі охолодження) або зменшує (в режимі обігріву) температуру на 1 ° С протягом 2-х, потім триває стабільне підтримання температури протягом 5 годин, після чого модель вимикається. Так ви отримаєте не лише комфортні умови вночі, а й належне енергозбереження.

Турбо режим - завдяки цій функції ви зможете в максимально короткі терміни досягти необхідної температури, охолодивши або обігрів повітря. У цьому режимі кондиціонер працює на повну потужність, що сприяє досягненню заданого кліматичного фону. Це дуже корисно перед діловою зустріччю або коли ви заходите додому з вулиці.

Антикорозійне покриття Blue Fin - це виконання дозволяє захистити теплообмінник кондиціонера від корозійних утворень та окислення, за допомогою унікальної технології покриття синім кобальтом. Ви отримаєте продуктивну та безперебійну роботу протягом тривалого часу, а найголовніше, це якісний та приємний комфорт.

Intelligent AirIntelligent Air - ви отримуєте більш рівномірну циркуляцію повітря в приміщенні, при повній відсутності протягів. Для інтенсивного кондиціонування повітря в режимі охолодження повітряний потік прямує вздовж площини стелі, а в режимі обігріву теплий повітряний потік прямує майже вертикально вниз.

Незалежне осушення - дана функція дозволяє значно знизити відсоток вологого повітря, осушуючи приміщення до необхідних показників, роблячи загальну обстановку більш комфортною. Крім того, такий режим знижує температурні показники більш плавно, на відміну від режиму охолодження.

Автоматичне хитання заслінки - дана функція, за допомогою горизонтальної заслінки, допомагає рівномірно розподілити повітря всередині приміщення, створюючи найбільш сприятливі кліматичні умови, що сприяють приємному проведенню часу. Кондиціонер піклується про ваш комфорт.

Запам'ятовування жалюзі - коли відбувається включення внутрішнього блоку горизонтальні жалюзі автоматично переміщаються в те саме положення, в яке вони були встановлені перед вимкненням. Це усуває потребу у повторному програмуванні кондиціонера, спрощуючи процес експлуатації.

Температурна компенсація - зміна висоти установки внутрішнього блоку до відхилення температурних показників, що вимірюються датчиком, від фактичної температури на рівні підлоги. Зміна конфігурації сполучних перемичок на друкованій платі внутрішнього блоку дозволяє компенсувати ці відхилення. Це може бути зроблено спеціалістом на місці монтажу.

Таймер - тепер кондиціонер може автоматично вмикатися і вимикаються в певний час, після того, як ви його запрограмуєте. Це дуже зручно у досягненні комфортних умов, коли модель самостійно виконує певний набір функцій. Ви можете повертатись додому, а кондиціонер вже створить потрібну атмосферу.

Автоматичний режим - кондиціонер самостійно визначає, який саме режим (охолодження або обігрів) вам необхідно включити, для створення найбільш сприятливої кліматичної атмосфери. Таким чином, ви можете більше не хвилюватися про процес тривалого налаштування, всю роботу кондиціонер зробить сам.

Дисплей 88 - оригінальний дизайн дисплея з можливістю легкого прочитання запрограмованих функцій, а також встановленої температури подачі охолодженого або нагрітого повітря. Експлуатація кондиціонера буде набагато простішою, а налаштування зручніше. Так ви точно зможете створити сприятливу кліматичну атмосферу.

Функція самодіагностики - у разі несправності кондиціонер починає автоматично сканувати всю систему, щоб виявити причину. Після знаходження її, на екран виводиться символьний код, якою можна дізнатися ступінь поломки і що з цією поломкою робити. Ця функція дуже корисна для моделей із гарантією.

Теплий пуск - коли ви включаєте режим нагрівання, швидкість обертання вентилятора автоматично збільшується від найнижчої до встановлених вами показників, відповідно до зростання температури випарника. Дана функція дозволяє запобігти надходженню холодного повітря на початку роботи та уникнути некомфортних відчуттів.

Автоматичний перезапуск - кондиціонер проводить автоматичний перезапуск усієї системи, у разі незапланованого відключення його від електромережі, зберігаючи при цьому всі запрограмовані раніше функції. Ця функція позбавляє повторної роботи з програмування, що спрощує процес використання кондиціонером.

Автоматична відтайка інею - цей режим захистить зовнішній блок від зледеніння, в холодну пору року, що дозволить отримати якісну та безперебійну роботу кондиціонера. Теплообмінник постійно перебуватиме у напіввключеному стані, але при цьому все одно ви використовуватимете економну кількість електроенергії.

Корпус зовнішнього блоку з антикорозійним покриттям захищає від негативних кліматичних, температурних або кліматичних впливів, забезпечуючи тривалий термін експлуатації кондиціонера. Захисне покриття витримує навантаження різного ступеня тяжкості, а водночас ви отримуєте комфортні умови.

Передня панель легко миється, і тим самим ви завжди зможете утримувати свій кондиціонер у чистоті та порядку. Крім того, модель має оригінальний дизайн, що відмінно вписується в інтер'єр практично будь-якого приміщення. Ви не тільки потішите своє око, але й отримаєте комфортні умови.

Миючий фільтр - ви завжди можете провести інспекційне чищення фільтра, який працює протягом тривалого часу і на стінках якого вже могло накопичитися певна кількість негативних елементів або бактерій. Це дуже проста операція і вам просто потрібно протерти стінки фільтра чистою або трохи мильною водою.

Зручне підключення електропроводки - розподільна коробка робить підключення проводів між внутрішнім та зовнішнім блоком набагато зручнішим та швидким, що сприяє спрощеному монтажу всього агрегату. Тому процес введення в експлуатацію не займе багато часу, дозволяючи набагато швидше отримати комфортні умови.
 
Показати ще...
Кошик товарів