Замовити дзвінок

Відправити заявку
Каталог
Меню
Побутові кондиціонери - Настінні кондиціонери - Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK56HE-S1/SRC56HE-S1

Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK56HE-S1/SRC56HE-S1

Відгуків: 0
Артикул: KT20294
  • Немає в наявності
  • Вага: 0 кг.
  • 0 грн.
  • 23220 грн.

Виробник: Mitsubishi Heavy

Площа приміщення (орієнтовна): 50 м²

Основні режими: охолодження, обігрів, осушення, вентиляція

Країна виробник: Тайланд

Термін гарантії: 36 місяців

Дисплей: -

Пульт ДУ: +

Таймер: +

Нічний режим: +

Тип хладогенту (фреону): R410

Додаткові аксесуари (опції): -

Робота на обігрів до,°С: -5

Тип компресора: звичайний

Тип установки внутрішнього блоку: настінний

Джерело електроживлення: 220 - 240 В / 50 Гц /1 фаза

Енергоспоживання холод/тепло: 1,59 кВт / 1,58 кВт

Енергоефективність EER (холод) / СОР (тепло): 3,21 / 3,67

Холодопродуктивність: 5,1 кВт

Теплопродуктивність: 5,8 кВт

Температурний діапазон роботи холод/тепло: +21°С - +43°С / -5°С - +21°С

Рівень шуму внутрішнього блоку (min-max): 35 - 44 дБ

Рівень шуму зовнішнього блоку (max): 51 дБ

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ): 840х298х259 мм

Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ): 850х640х290 мм

Вага внутр. /зовн. блоків: 12 / 44 кг

Комплектація: внутрішній блок, зовнішній блок, пульт, інструкція

Регулювання швидкостей вентилятора: 3, авто

Датчик руху: немає

WiFi: немає

Тurbo режим: +

Аuto режим: +

Авторестарт: +

Автоочистка: +

Самодіагностика: +

Антикоррозійне покриття: +

Фільтр очищення повітря: +

Довжина фреонопроводу між блоками (max): 25 м

Перепад висот між блоками (max): 15 м

Діаметр труби рідини / газ: 6,35 мм (1/4")/12,7 мм (1/2")

Підведення електроживлення: до внутрішнього блоку

Відстань між кріпленнями зовн. блоку: 510 мм

Опис Кондиціонер MITSUBISHI HEAVY SRK56HE-S1

Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRК56HE-S1 –це якісна та продуктивна модель, яку можна віднести до категорії бізнес класу. Даний агрегат розрахований на проведення охолодження або обігріву повітря з метою створити сприятливий кліматичний фон, який сприяє комфортній атмосфері. Кондиціонер має компактну форму і суворий дизайн у білому виконанні, а це означає, що ви можете встановлювати його не тільки в офісному приміщенні, в квартирі або приватному будинку, але він також відмінно впишеться в інтер'єр кафе, ресторану, готельного номера, а також будь-якого іншого приміщення громадського призначення з невеликою площею. Кондиціонер підтримує підвищений клас енергоефективності.

Завдяки вдосконаленій технології внутрішнього механізму, ви отримаєте безперебійну роботу при високому рівні ККД і відносно невеликому рівні шуму. Крім того, модель споживає середню кількість електроенергії, а це означає, що ви зможете заощаджувати свої витрати.

Кондиціонер Mitsubishi Heavy серії SRК-HE відповідає високим показникам європейської якості та гарантує забезпечення лише найкращими кліматичними показниками, за умови рівномірної підтримки необхідної температури. Для отримання більш детальної інформації необхідно зв'язатися з менеджерами компанії «Квадратний Метр», які забезпечать вас професійною консультацією.

 

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ КОНДИЦІЮВАННЯ MITSUBISHI HEAVY SRK56HE-S1/SRC56HE-S1:

Функція самоочищення - включається після відключення кондиціонера та працює протягом двох годин, з метою видалення конденсату у внутрішній частині механізму. Така профілактика дозволяє запобігти утворенню грибка та продовжити термін експлуатації моделі.

Ензимний фільтр – це унікальна технологія на основі натуральних ензимів, що виділяють активні клітини, що сприяють усуненню шкідливих мікроорганізмів, що осідають на стінках фільтра. Ви отримаєте екологічно чисту роботу кондиціонера.

Фотокаталічний фільтр, що миється - сприяє очищенню і дезодоруванню повітря, усуваючи всі неприємні запахи або тютюновий дим. Всі властивості фільтра, що дезодорують, легко відновлюються після промивання його водою.

Три функції тепла - Hot Star затримує надходження холодного повітря всередину приміщення після включення кондиціонера. Hot Spurt – це подача гарячого струменя для швидкого нагрівання приміщення. Hot Keep – рівномірно підтримує та зберігає задану температуру нагрітого повітря.

Автоматичний режим - кондиціонер самостійно обчислює температурні показники всередині приміщення і вже спираючись від цього, проводить операції з охолодження, обігріву або осушення повітря, створюючи при цьому сприятливий комфорт.

Режим підвищеної продуктивності (Turbo режим) – кондиціонер протягом 15 хвилин працює при максимальній продуктивності. Ця функція дуже зручна і корисна, коли протягом короткого часу необхідно отримати певні температурні показники.

Автоматична робота жалюзі - під кожен із режимів кондиціонер самостійно вибирає певний напрямок жалюзі, з метою рівномірного досягнення температурних показників. Так ви зможете забути про будь-яке занепокоєння та насолоджуватися комфортом.

Пам'ять жалюзі - при відключенні кондиціонера від мережі електроживлення жалюзі автоматично повертаються до положення, яке було вибрано до вимкнення. Тим самим кондиціонер може будь-якої миті знову відновити роботу за вашим бажанням, коли потрібно провести охолодження або обігрів повітря.

Рух жалюзі вгору/вниз – під час руху жалюзі вгору чи вниз їх можна зафіксувати у будь-якому положенні від горизонтального до вертикального. Так можна досягти більш рівномірного і зручного вам розподілу повітряного потоку всередині приміщення.

Економний режим дозволяє кондиціонеру споживати невелику кількість електроенергії, знижуючи при цьому трохи рівень своєї продуктивності. Ця функція дуже корисна, коли повітря в приміщенні вже достатньо охолоджене або нагріте, і потрібно лише підтримувати задану температуру.

Функція осушення повітря – дозволяє видаляти зайву вологість усередині приміщення, роблячи загальну кліматичну атмосферу більш прийнятною для вашої роботи чи приємного проведення часу. Кондиціонер піклується про якість вашого комфорту.

Таймер на вимкнення дозволяє програмувати кондиціонер на автоматичне вимкнення у зручний для вас час. Тим самим ви можете включити модель на обігрів або охолодження, поставити таймер і спокійно вирушати на роботу або у справах. Кондиціонер вимикається автоматично.

Нічний режим - кондиціонер працює не на повну потужність, для підтримки необхідної температури в приміщенні в нічний час доби, знижуючи при цьому номінальний рівень шуму, дбаючи не тільки про ваш комфорт, але і про спокій сну.

24-х годинний таймер - комбінуючи команди кондиціонера, можна запрограмувати їх на включення/вимкнення у певний час доби, і тим самим модель буде працювати автоматично підтримуючи комфортний мікроклімат усередині приміщення, створюючи приємну атмосферу.

Таймер на включення дає можливість програмувати кондиціонер на автоматичний початок роботи у зручний для вас час. Тим самим ви зробити завдання включення моделі на обігрів або охолодження, поставити таймер і спокійно у справах. Кондиціонер увімкнеться автоматично.

Автоматичне розморожування - підігрів зовнішнього блоку дозволяє видаляти обмерзання, що може призвести до несправності моделі. Така функція покращує продуктивність кондиціонера та продовжує термін його експлуатації. Ви отримаєте якісну та безперебійну роботу кондиціонера.

Функція самодіагностики - у разі поломки кондиціонера або виведення з ладу будь-якої функції, мікрокомп'ютер даного агрегату автоматично включає режим самодіагностики і після виявлення причини виводить на екран код помилки. Ця функція продовжує термін експлуатації кондиціонера

Знімна панель внутрішнього блоку - дає можливість самостійно знімати передню панель, з метою її чищення і приведення в належний стан. Ви можете завжди містити модель тільки у найкращому вигляді. Для чищення достатньо провести по панелі мокрою ганчірочкою або губкою.

Додатковий вимикач - на внутрішньому блоку на лицьовій панелі є додатковий вимикач кондиціонера, який стане в нагоді у разі аварійної зупинки всієї системи, або якщо у вашому пульті дистанційного керування просто не сядуть батареї. Кондиціонер дуже простий у користуванні.

Функція "Автоперезапуск" - дозволяє проводити автоматичне перезавантаження всієї системи після незапланованого відключення кондиціонера від мережі електроживлення, зберігаючи при цьому всі запрограмовані в минулому функції. Це дуже зручна та корисна функція, яка піклується про ваш комфорт.

Генерація негативних іонів відбувається постійно, навіть коли кондиціонер вимкнений. Так ви отримуєте більш екологічно чисту роботу кондиціонера, який працює на холодоагенті, що відповідає найвищим показникам європейської якості.

Люмінесцентні кнопки - пульт дистанційного керування має кнопки підсвічування, які світяться і допомагають легко знайти його в темряві. Так ви можете легко керувати кондиціонером, задаючи певні функції навіть у нічний час доби. Пульт ДК дуже простий та інтуїтивно зрозумілий у користуванні.

 

ВИСОКИЙ КЛАС ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

Підвищення продуктивності теплообмінника, а також застосування ефективного двигуна постійного струму дозволили отримати відмінні показники електроспоживання. Продуктивність даної моделі набагато вища, ніж в інших застарілих аналогах. Для повноцінного охолодження або обігріву повітря тепер потрібна середня кількість електроенергії. Позитивний ефект всіх вищеописаних функцій можна побачити на графіці нижче.

 

ГЕНЕРАЦІЯ НЕГАТИВНИХ ІОНІВ

У корпусі кондиціонера встановлена пластина з турмаліновим покриттям, яка має дезодоруючі, стерилізуючі, а також іонізуючі властивості. Негативні іони генеруються постійно. Навіть якщо кондиціонер вимкнений, він генерує кількість негативних іонів, що дорівнює концентрації іонів у лісовому чи морському повітрі.

 

ФУНКЦІЯ САМООЧИЩЕННЯ КОНДИЦІОНЕРА

Функція самоочищення активізується після вимкнення кондиціонера та працює протягом двох годин. Внутрішній простір кондиціонера висушується повітрям, що прокачується, що зупиняє зростання цвілі. Користувач вказує, чи включати цю функцію чи ні. Так ви значною мірою продовжуєте термін експлуатації кондиціонера, який створюватиме в приміщенні сприятливий комфорт та мікроклімат. Грибки на стінках кондиціонера або фільтра можуть призводити не тільки до негативних наслідків всього механізму, але і на фільтрі, а це може призвести до того, що в повітря будуть надходити шкідливі речовини, які нашкодять вашому здоров'ю. Тому розробники компанії Mitsubishi Heavy подбали про ваше здоров'я та екологічно чисту роботу кондиціонера.

 

НАТУРАЛЬНИЙ ЕНЗИМНИЙ ФІЛЬТР

Знищує грибки, віруси та алергени (вовна тварин, пилових кліщів, пилок тощо). Розроблений Mitsubishi механізм вловлює бактерії та інфекцію, що містяться в повітрі, і тримає в облозі їх на ензимному фільтрі. Потім ензими, що містяться у фільтрі, знищують бактерію, розчинивши її оболонку. В результаті цих процесів у приміщення надходить чисте, безпечне повітря.
 
Показати ще...
Кошик товарів