Замовити дзвінок

Відправити заявку
Каталог
Меню
Побутові кондиціонери - Настінні кондиціонери - Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK45ZMP-S/SRC45ZMP-S

Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK45ZMP-S/SRC45ZMP-S

Відгуків: 0
Артикул: KT20290
  • Немає в наявності
  • Вага: 0 кг.
  • 0 грн.
  • 24613 грн.

Виробник: Mitsubishi Heavy

Площа приміщення (орієнтовна): 45 м²

Основні режими: охолодження, обігрів, осушення, вентиляція

Країна виробник: Тайланд

Термін гарантії: 36 місяців

Дисплей: -

Пульт ДУ: +

Таймер: +

Нічний режим: +

Тип хладогенту (фреону): R410

Додаткові аксесуари (опції): -

Робота на обігрів до,°С: -15

Тип компресора: інверторний

Тип установки внутрішнього блоку: настінний

Джерело електроживлення: 220 - 240 В / 50 Гц /1 фаза

Енергоспоживання холод/тепло: 1,49 кВт / 1,38 кВт

Енергоефективність EER (холод) / СОР (тепло): 3,01 / 3,61

Холодопродуктивність: 4,5 (0,9-4,8) кВт

Теплопродуктивність: 5,0 (0,8-5,8) кВт

Температурний діапазон роботи холод/тепло: -15°С - +46°С / -15°С - +24°С

Рівень шуму внутрішнього блоку (min-max): 25 - 48 дБ

Рівень шуму зовнішнього блоку (max): 52 дБ

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ): 769х262х210 мм

Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ): 780х595х290 мм

Вага внутр. /зовн. блоків: 7,6 / 40 кг

Комплектація: внутрішній блок, зовнішній блок, пульт, інструкція

Регулювання швидкостей вентилятора: 3, авто

Витрата повітря (max): 720 м³/ч

Датчик руху: немає

WiFi: немає

Тurbo режим: +

Аuto режим: +

Авторестарт: +

Автоочистка: +

Самодіагностика: +

Антикоррозійне покриття: +

Фільтр очищення повітря: +

Довжина фреонопроводу між блоками (max): 25 м

Перепад висот між блоками (max): 15 м

Діаметр труби рідини / газ: 6,35 мм (1/4")/12,7 мм (1/2")

Відстань між кріпленнями зовн. блоку: 580 мм

Опис Кондиціонер MITSUBISHI HEAVY SRK45ZMP-S

Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK45ZMP-S - це нова модель, яка розрахована на проведення роботи з охолодження та обігріву повітря всередині приміщення, з метою створення сприятливої та комфортної атмосфери. Кондиціонер відноситься до Standard Series, а це означає, що ви отримаєте високий рівень продуктивності за доступну ціну. Модель має суворий дизайн і компактну форму, а це означає, що ви можете встановлювати його в квартирі, приватному будинку, офісному приміщенні, готелі, ресторані, кафе, а також у будь-яких інших місцях громадського призначення з невеликою протяжністю по площі.

Механізм комплектується інверторним компресором, який сприяє збільшенню рівня ККД, усунення пускових струмів, зниження рівня шуму і все це буде здійснюватись при економному енергоспоживання. Інверторне керування також сприяє більш точному підтримці температурних показників у приміщенні.

Кондиціонер Mitsubishi Heavy серії SRК-ZMP відповідає високим показникам європейської якості, гарантуючи при цьому лише найкращими кліматичними показниками у створенні сприятливого комфорту. Для отримання детальної інформації звертайтесь до менеджерів компанії «Квадратний Метр», які забезпечать вас професійною консультацією.

ІНВЕРТОРНЕ УПРАВЛІННЯ І ПІДВИЩЕНИЙ РІВЕНЬ ВИРОБНИЦТВА

Система з інверторним управлінням має низку позитивних якостей, якщо їх порівнювати з системами, які працюють із постійною швидкістю. За допомогою зміни напруги постійного струму кондиціонер став швидше виходить на заданий режим, після чого відбувається зниження швидкості обертання компресора. Це виконання може сприяти скороченню енергоспоживання, але при цьому зовсім не впливати на якість кондиціювання.


ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ КОНДИЦІЮВАННЯ MITSUBISHI HEAVY SRK45ZMP-S/SRC45ZMP-S:

Функція самоочищення - включається після відключення кондиціонера та працює протягом двох годин, з метою видалення конденсату у внутрішній частині механізму. Така профілактика дозволяє запобігти утворенню грибка та продовжити термін експлуатації моделі.

"Нечіткий" автоматичний режим - кондиціонер автоматично вибирає режим роботи та температуру, проводячи розрахунки за принципами нечіткої логіки. Так можна отримати прийнятні кліматичні показники всередині приміщення, створюючи сприятливий комфорт.

Автоматичний режим - дозволяє кондиціонеру самостійно обчислювати температурні показники всередині приміщення і вже спираючись від цього проводити охолодження, обігрів або осушення повітря, створюючи при цьому сприятливий комфорт.

Режим підвищеної продуктивності (Turbo режим) – кондиціонер протягом 15 хвилин працює при максимальній продуктивності. Ця функція дуже зручна і корисна, коли протягом короткого часу необхідно отримати певні температурні показники.

Автоматична робота жалюзі - під кожен із режимів кондиціонер самостійно вибирає певний напрямок жалюзі, з метою рівномірного досягнення температурних показників. Так ви зможете забути про будь-яке занепокоєння та насолоджуватися комфортом.

Пам'ять жалюзі - при відключенні кондиціонера від мережі електроживлення жалюзі автоматично повертаються до положення, яке було вибрано до вимкнення. Тим самим кондиціонер може будь-якої миті знову відновити роботу за вашим бажанням, коли потрібно провести охолодження або обігрів повітря.

Рух жалюзі вгору/вниз – під час руху жалюзі вгору чи вниз їх можна зафіксувати у будь-якому положенні від горизонтального до вертикального. Так можна досягти більш рівномірного і зручного вам розподілу повітряного потоку всередині приміщення.

Економний режим дозволяє кондиціонеру споживати невелику кількість електроенергії, знижуючи при цьому трохи рівень своєї продуктивності. Ця функція дуже корисна, коли повітря в приміщенні вже достатньо охолоджене або нагріте, і потрібно лише підтримувати задану температуру.

Функція осушення повітря – дозволяє видаляти зайву вологість усередині приміщення, роблячи загальну кліматичну атмосферу більш прийнятною для вашої роботи чи приємного проведення часу. Кондиціонер піклується про якість вашого комфорту.

Таймер на вимкнення дозволяє програмувати кондиціонер на автоматичне вимкнення у зручний для вас час. Тим самим ви можете включити модель на обігрів або охолодження, поставити таймер і спокійно вирушати на роботу або у справах. Кондиціонер вимикається автоматично.

Нічний режим - кондиціонер працює не на повну потужність, для підтримки необхідної температури в приміщенні в нічний час доби, знижуючи при цьому номінальний рівень шуму, дбаючи не тільки про ваш комфорт, але і про спокій сну.

24-х годинний таймер - комбінуючи команди кондиціонера, можна запрограмувати їх на включення/вимкнення у певний час доби, і тим самим модель буде працювати автоматично підтримуючи комфортний мікроклімат усередині приміщення, створюючи приємну атмосферу.

Таймер на включення дає можливість програмувати кондиціонер на автоматичний початок роботи у зручний для вас час. Тим самим ви зробити завдання включення моделі на обігрів або охолодження, поставити таймер і спокійно у справах. Кондиціонер увімкнеться автоматично.

Автоматичне розморожування - підігрів зовнішнього блоку дозволяє видаляти обмерзання, що може призвести до несправності моделі. Така функція покращує продуктивність кондиціонера та продовжує термін його експлуатації. Ви отримаєте якісну та безперебійну роботу кондиціонера.

Функція самодіагностики - у разі поломки кондиціонера або виведення з ладу будь-якої функції, мікрокомп'ютер даного агрегату автоматично включає режим самодіагностики і після виявлення причини виводить на екран код помилки. Ця функція продовжує термін експлуатації кондиціонера.

Знімна панель внутрішнього блоку - дозволяє самостійно знімати передню панель, з метою її чищення і приведення в належний стан. Ви можете завжди містити модель тільки у найкращому вигляді. Для чищення достатньо провести по панелі мокрою ганчірочкою або губкою.

Додатковий вимикач - на внутрішньому блоку на лицьовій панелі є додатковий вимикач кондиціонера, який стане в нагоді у разі аварійної зупинки всієї системи, або якщо у вашому пульті дистанційного керування просто не сядуть батареї. Кондиціонер дуже простий у користуванні.

Функція "Автоперезапуск" - дозволяє проводити автоматичне перезавантаження всієї системи після незапланованого відключення кондиціонера від мережі електроживлення, зберігаючи при цьому всі запрограмовані в минулому функції. Це дуже зручна та корисна функція, яка піклується про ваш комфорт.

Генерація негативних іонів відбувається постійно, навіть коли кондиціонер вимкнений. Так ви отримуєте більш екологічно чисту робіт

Люмінесцентні кнопки - пульт дистанційного керування має кнопки підсвічування, які світяться і допомагають легко знайти його в темряві. Так ви можете легко керувати кондиціонером, задаючи певні функції навіть у нічний час доби. Пульт ДК дуже простий та інтуїтивно зрозумілий у користуванні.


ФУНКЦІЯ САМООЧИЩЕННЯ КОНДИЦІОНЕРА

Функція самоочищення активізується після вимкнення кондиціонера та працює протягом двох годин. Внутрішній простір кондиціонера висушується повітрям, що прокачується, що зупиняє зростання цвілі. Користувач вказує, чи включати цю функцію чи ні. Так ви значною мірою продовжуєте термін експлуатації кондиціонера, який створюватиме в приміщенні сприятливий комфорт та мікроклімат. Грибки на стінках кондиціонера або фільтра можуть призводити не тільки до негативних наслідків всього механізму, але і на фільтрі, а це може призвести до того, що в повітря будуть надходити шкідливі речовини, які нашкодять вашому здоров'ю. Тому розробники компанії Mitsubishi Heavy подбали про ваше здоров'я та екологічно чисту роботу кондиціонера. Щоб отримати більше корисної інформації, звертайтесь до менеджерів Інтернет магазину "Квадратний Метр", які завжди готові розповісти про переваги функції Самоочищення. Ви отримаєте якісну роботу моделі та все це за цілком доступною ціною.


Удосконалена конструкція зовнішнього блоку

Поліпшена форма осьового вентилятора - стало можливим оптимізувати параметри вентилятора та двигуна, зберігши при цьому продуктивність, але за зниженого енергоспоживання. Цей ефект посилюється за допомогою нових грат, а загальна ефективність стала вищою на цілих 5%, при цьому рівень шуму значно знизився.
Друкована плата з силіконовим покриттям, яке захищає від попадання вологи, продовжуючи тим самим термін експлуатації;
Новий дизайн решітки – дозволяє оптимізувати проходження повітряного потоку, що нагнітається вентилятором. Повітря проходить рівно, зустрічаючи мінімум опору та полегшуючи роботу двигуна, що дозволяє економити електроенергію.
Спіральний компресор з високою ефективністю – дозволяє знизити рівень вібрації та шуму, а також підвищити енергоефективність. Двигун комплектується неодимовим магнітом і за рахунок його великої енергії знижуються втрати при компресії.
Висока антикорозійна стійкість - зовнішній блок виготовлений із сталевого листа, який не піддається корозійним утворенням, і при цьому стало можливим досягти продовження терміну експлуатації.
 
Показати ще...
Кошик товарів