Замовити дзвінок

Відправити заявку
Каталог
Меню
Побутові кондиціонери - Настінні кондиціонери - Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK25ZXA-SR/SRC25ZXA-S

Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK25ZXA-SR/SRC25ZXA-S

Відгуків: 0
Артикул: KT20279
 • Немає в наявності
 • Вага: 0 кг.
 • 0 грн.
 • 24750 грн.

Виробник: Mitsubishi Heavy

Площа приміщення (орієнтовна): 25 м²

Основні режими: охолодження, обігрів, осушення, вентиляція

Країна виробник: Кітай

Термін гарантії: 36 місяців

Дисплей: -

Пульт ДУ: +

Таймер: +

Нічний режим: +

Тип хладогенту (фреону): R410

Додаткові аксесуари (опції): -

Робота на обігрів до,°С: -15

Тип компресора: інверторний

Тип установки внутрішнього блоку: настінний

Джерело електроживлення: 220 - 240 В / 50 Гц /1 фаза

Енергоспоживання холод/тепло: 0,56 кВт / 0,91 кВт

Енергоефективність EER (холод) / СОР (тепло): 4,46 / 3,85

Холодопродуктивність: 2,5 (0,9-4,0) кВт

Теплопродуктивність: 3,5 (1,1-5,2) кВт

Температурний діапазон роботи холод/тепло: -15°С - +46°С / -15°С - +24°С

Рівень шуму внутрішнього блоку (min-max): 20 - 36 дБ

Рівень шуму зовнішнього блоку (max): 47 дБ

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ): 798х298х231 мм

Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ): 782х540х290 мм

Вага внутр. /зовн. блоків: 10,5 / 35 кг

Комплектація: внутрішній блок, зовнішній блок, пульт, інструкція

Регулювання швидкостей вентилятора: 5, авто

Витрата повітря (max): 480 м³/ч

Датчик руху: немає

WiFi: немає

Тurbo режим: +

Аuto режим: +

Авторестарт: +

Автоочистка: +

Самодіагностика: +

Антикоррозійне покриття: +

Фільтр очищення повітря: +

Довжина фреонопроводу між блоками (max): 15 м

Перепад висот між блоками (max): 10 м

Діаметр труби рідини / газ: 6,35 мм (1/4")/9,52 мм (3/8")

Підведення електроживлення: до зовнішнього блоку

Опис Кондицонер MITSUBISHI HEAVY SRK25ZXA-SR

Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK25ZXA-SR - Удосконалена модель з оригінальним дизайном від Diamond Series можна віднести до агрегатів професійного класу, коли ви отримуєте незаперечну якість та високу продуктивність, при гарантовано безперебійній роботі. Цей кондиціонер забезпечує вас повноцінним обігрівом, охолодженням або осушенням повітря всередині приміщення. Оригінальне колірне виконання кондиціонера та компактна форма дозволять встановлювати модель у будь-якому приміщенні суспільної спрямованості, а саме у квартирах, приватних будинках, офісах, готельних номерах, готелях, кафе, ресторанах тощо. Кондиціонер забезпечить сприятливою комфортною атмосферою, підтримуючи певний температурний баланс.

Кондиціонер працює за допомогою інверторного компресора, завдяки якому ви отримаєте високий рівень ККД, повне усунення пускових струмів, зниження рівня шуму, а головне це економне енергоспоживання. Інверторне керування сприяє більш точному підтримці температурних показників у приміщенні.

Головна особливість у тому, що кондиціонер Mitsubishi Heavy серії SRК-ZXA відповідає високим показникам європейської якості та йде зі стовідсотковою гарантією надання найкращих кліматичних показників зі створення сприятливої атмосфери. Для отримання детальної інформації звертайтесь до менеджерів компанії «Квадратний Метр», які нададуть професійну консультацію.

 

ПІДВИЩЕНИЙ КЛАС ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ А

Розробники компанії Mitsubishi Heavy у кілька разів збільшили продуктивність теплообмінника за допомогою використання ефективного та безперебійного двигуна постійного струму. Завдяки йому стало можливим отримувати найбільш прийнятні показники щодо енергоспоживання. Рівень продуктивності даного кондиціонера став набагато вищим, ніж в інших, застарілих аналогах. Для проведення повноцінного охолодження чи обігріву повітря буде достатньо середньої кількості електроенергії. Приклад роботи кондиціонера з підвищеним рівнем енергоефективності можна побачити на малюнку нижче.

 

Особливості та переваги MITSUBISHI HEAVY SRK25ZXA-SR:

 • Функція самоочищення - включається після відключення кондиціонера та працює протягом двох годин, з метою видалення конденсату у внутрішній частині механізму. Така профілактика дозволяє запобігти утворенню грибка та продовжити термін експлуатації моделі.
 • Ензимний фільтр – це унікальна технологія на основі натуральних ензимів, що виділяють активні клітини, що сприяють усуненню шкідливих мікроорганізмів, що осідають на стінках фільтра. Ви отримаєте екологічно чисту роботу кондиціонера.
 • Вугільний фільтр – дозволяє проводити багаторівневе очищення повітря від багатьох негативних елементів, а саме від неприємних запахів та тютюнового диму. Завдяки цьому кондиціонеру ви зможете вдихнути на повні груди, отримавши якісну та сприятливу атмосферу всередині приміщення.
 • "Нечіткий" автоматичний режим - кондиціонер автоматично вибирає режим роботи та температуру, проводячи розрахунки за принципами нечіткої логіки. Так можна отримати прийнятні кліматичні показники всередині приміщення, створюючи сприятливий комфорт.
 • Автоматичний режим - дозволяє кондиціонеру самостійно обчислювати температурні показники всередині приміщення і вже спираючись від цього проводити охолодження, обігрів або осушення повітря, створюючи при цьому сприятливий комфорт.
 • Режим підвищеної продуктивності (Turbo режим) – кондиціонер протягом 15 хвилин працює при максимальній продуктивності. Ця функція дуже зручна і корисна, коли протягом короткого часу необхідно отримати певні температурні показники.
 • Автоматична робота жалюзі - під кожен із режимів кондиціонер самостійно вибирає певний напрямок жалюзі, з метою рівномірного досягнення температурних показників. Так ви зможете забути про будь-яке занепокоєння та насолоджуватися комфортом.
 • Пам'ять жалюзі - при відключенні кондиціонера від мережі електроживлення жалюзі автоматично повертаються до положення, яке було вибрано до вимкнення. Тим самим кондиціонер може будь-якої миті знову відновити роботу за вашим бажанням, коли потрібно провести охолодження або обігрів повітря.
 • Рух жалюзі вгору/вниз – під час руху жалюзі вгору чи вниз їх можна зафіксувати у будь-якому положенні від горизонтального до вертикального. Так можна досягти більш рівномірного і зручного вам розподілу повітряного потоку всередині приміщення.
 • Рух жалюзі з боку на бік - жалюзі автоматично переміщуються праворуч наліво, створюючи широкий повітряний потік. Під час руху жалюзі можна зупинити у будь-якому положенні. Ця функція сприяє більш рівномірному розподілу нагрітого або охолодженого повітря всередині приміщення.
 • Фіксована позиція жалюзі - ви можете самостійно зафіксувати жалюзі в найбільш прийнятному положенні для більш точного обдування холодним або гарячим повітрям. Тож ви зможете створити комфортні кліматичні показники.
 • Економний режим дозволяє кондиціонеру споживати невелику кількість електроенергії, знижуючи при цьому трохи рівень своєї продуктивності. Ця функція дуже корисна, коли повітря в приміщенні вже достатньо охолоджене або нагріте, і потрібно лише підтримувати задану температуру.
 • Функція осушення повітря – дозволяє видаляти зайву вологість усередині приміщення, роблячи загальну кліматичну атмосферу більш прийнятною для вашої роботи чи приємного проведення часу. Кондиціонер піклується про якість вашого комфорту.
 • Таймер на вимкнення дозволяє програмувати кондиціонер на автоматичне вимкнення у зручний для вас час. Тим самим ви можете включити модель на обігрів або охолодження, поставити таймер і спокійно вирушати на роботу або у справах. Кондиціонер вимикається автоматично.
 • Нічний режим - кондиціонер працює не на повну потужність, для підтримки необхідної температури в приміщенні в нічний час доби, знижуючи при цьому номінальний рівень шуму, дбаючи не тільки про ваш комфорт, але і про спокій сну.
 • 24-х годинний таймер - комбінуючи команди кондиціонера, можна запрограмувати їх на включення/вимкнення у певний час доби, і тим самим модель буде працювати автоматично підтримуючи комфортний мікроклімат усередині приміщення, створюючи приємну атмосферу.
 • Таймер на включення дає можливість програмувати кондиціонер на автоматичний початок роботи у зручний для вас час. Тим самим ви зробити завдання включення моделі на обігрів або охолодження, поставити таймер і спокійно у справах. Кондиціонер увімкнеться автоматично.
 • Автоматичне розморожування - підігрів зовнішнього блоку дозволяє видаляти обмерзання, що може призвести до несправності моделі. Така функція покращує продуктивність кондиціонера та продовжує термін його експлуатації. Ви отримаєте якісну та безперебійну роботу кондиціонера.
 • Функція самодіагностики - у разі поломки кондиціонера або виведення з ладу будь-якої функції, мікрокомп'ютер даного агрегату автоматично включає режим самодіагностики і після виявлення причини виводить на екран код помилки. Ця функція продовжує термін експлуатації кондиціонера.
 • Знімна панель внутрішнього блоку - дозволяє самостійно знімати передню панель, з метою її чищення і приведення в належний стан. Ви можете завжди містити модель тільки у найкращому вигляді. Для чищення достатньо провести по панелі мокрою ганчірочкою або губкою.
 • Додатковий вимикач - на внутрішньому блоку на лицьовій панелі є додатковий вимикач кондиціонера, який стане в нагоді у разі аварійної зупинки всієї системи, або якщо у вашому пульті дистанційного керування просто не сядуть батареї. Кондиціонер дуже простий у користуванні.
 • Функція "Автоперезапуск" - дозволяє проводити автоматичне перезавантаження всієї системи після незапланованого відключення кондиціонера від мережі електроживлення, зберігаючи при цьому всі запрограмовані в минулому функції. Це дуже зручна та корисна функція, яка піклується про ваш комфорт.
 • Люмінесцентні кнопки - пульт дистанційного керування має кнопки підсвічування, які світяться і допомагають легко знайти його в темряві. Так ви можете легко керувати кондиціонером, задаючи певні функції навіть у нічний час доби. Пульт ДК дуже простий та інтуїтивно зрозумілий у користуванні.

 

ІНВЕРТОРНИЙ КОМПРЕСОР - ПІДВИЩЕНИЙ РІВЕНЬ ПРОДУКТИВНОСТІ

Кондиціонер з інверторним керуванням має низку позитивних переваг. За допомогою зміни напруги постійного струму даний агрегат став швидше виходить на заданий функціональний режим, після чого відбувається зниження швидкості обертання компресора. Дане виконання сприяє скороченню енергоспоживання, але при цьому не впливає на якість кондиціювання.

 

ФУНКЦІЯ САМООЧИЩЕННЯ КОНДИЦІОНЕРА

Функція самоочищення активізується після вимкнення кондиціонера та працює протягом двох годин. Внутрішній простір кондиціонера висушується повітрям, що прокачується, що зупиняє зростання цвілі. Користувач вказує, чи включати цю функцію чи ні. Так ви значною мірою продовжуєте термін експлуатації кондиціонера, який створюватиме в приміщенні сприятливий комфорт та мікроклімат. Грибки на стінках кондиціонера або фільтра можуть призводити не тільки до негативних наслідків всього механізму, але і на фільтрі, а це може призвести до того, що в повітря будуть надходити шкідливі речовини, які нашкодять вашому здоров'ю. Тому розробники компанії Mitsubishi Heavy подбали про ваше здоров'я та екологічно чисту роботу кондиціонера.

 

НАТУРАЛЬНИЙ ЕНЗИМНИЙ ФІЛЬТР

Даний фільтр відмінно знищує будь-які грибки, віруси та алергени, такі як шерсть тварин, пилові кліщі, пилок тощо. Розроблений компанією Mitsubishi механізм вловлює бактерії та інфекцію, що містяться в повітрі, а після цього тримає в облозі їх на ензимному фільтрі. Потім ензими, що містяться у фільтрі, знищують бактерію, розчинивши її оболонку. В результаті цих процесів у приміщення надходить чисте, безпечне повітря, яким можуть дихати люди, схильні до алергенних реакцій.
 
Показати ще...
Кошик товарів