Замовити дзвінок

Відправити заявку
Каталог
Меню
Побутові кондиціонери - Настінні кондиціонери - Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-SF35VE2/MUZ-SF35VE

Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-SF35VE2/MUZ-SF35VE

Відгуків: 0
Артикул: KT20265
  • Немає в наявності
  • Вага: 0 кг.
  • 0 грн.
  • 37039 грн.

Виробник: Mitsubishi Electric

Площа приміщення (орієнтовна): 35 м²

Основні режими: охолодження, обігрів, осушення, вентиляція

Країна виробник: Тайланд

Термін гарантії: 36 місяців

Дисплей: -

Пульт ДУ: +

Таймер: +

Нічний режим: +

Тип хладогенту (фреону): R410

Додаткові аксесуари (опції): Управління через Інтернет; Пульт керування PAC-YT52CRA або PAR-32MAAG; Групове керування.

Робота на обігрів до,°С: -15

Тип компресора: інверторний

Тип установки внутрішнього блоку: настінний

Джерело електроживлення: 220 - 240 В / 50 Гц /1 фаза

Енергоспоживання холод/тепло: 1,08 кВт / 1,03 кВт

Енергоефективність EER (холод) / СОР (тепло): 7,2 / 4,4

Холодопродуктивність: 3,5 (1,1 - 3,8) кВт

Теплопродуктивність: 4,0 (1,3 - 4,6) кВт

Температурний діапазон роботи холод/тепло: -10 - +46 ?C / -15 - +24 ?C

Рівень шуму внутрішнього блоку (min-max): 19-42 дБ

Рівень шуму зовнішнього блоку (max): 49 дБ

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ): 798х299х195 мм

Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ): 800х550х285 мм

Вага внутр. /зовн. блоків: 10 / 31 кг

Комплектація: внутрішній блок, зовнішній блок, пульт, інструкція

Регулювання швидкостей вентилятора: 4, авто

Витрата повітря (max): 660 м³/ч

WiFi: немає

Тurbo режим: +

Аuto режим: +

Авторестарт: +

Автоочистка: +

Самодіагностика: +

Антикоррозійне покриття: +

Фільтр очищення повітря: +

Довжина фреонопроводу між блоками (max): 20 м

Перепад висот між блоками (max): 12 м

Діаметр труби рідини / газ: 6,35 мм (1/4")/9,52 мм (3/8")

Підведення електроживлення: до зовнішнього блоку

Відстань між кріпленнями зовн. блоку: 500 мм

Опис Кондиціонер MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-SF35VE2/MUZ-SF35VE купити у Чернігові

Mitsubishi Electric MSZ-SF35VE2/MUZ-SF35VE – якісна модель, здатна проводити охолодження та обігрів, працюючи за низького рівня шуму та економного енергоспоживання, але з високим рівнем продуктивності. Модель має суворий дизайн, здатний підійти для квартир, приватних будинків, офісних приміщень, готелів та інших громадських місць. Компактна форма та білий колір кондиціонера дозволять моделі вписати у дизайн практично будь-якого інтер'єру.

Дана спліт система гарантує досягнення сприятливих температурних показників протягом короткого часу, що сприятиме приємному проведенню часу. Кондиціонер має безліч корисних функцій та відповідає високим технологічним стандартам європейської якості.


ПІДВИЩЕНИЙ КЛАС ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ "А++/A+"

Підвищений клас енергоефективності гарантує продуктивне функціонування кондиціонера протягом тривалого часу, коли ви отримуєте комфортні температурні та кліматичні показники всередині приміщення, а також низький рівень шуму та економне споживання електрики. Сприятливій роботі сприяє комплектація інверторним компресором нового покоління.
 

ГОЛОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ

ФУНКЦІЇ ВНУТРІШНЬОГО БЛОКУ


Інверторний компресор нового покоління дозволяє отримати високий рівень продуктивності, забезпечуючи комфортні кліматичні умови, але при цьому працювати за низького рівня шуму та економного споживання електроенергії.

Режим "Econo Cool" - дозволяє рівномірно розподілити охолоджене повітря всередині приміщення, збільшуючи при цьому температурний поріг на 2°C, що сприяє не тільки одержанню комфортних умов, а й значною мірою економить електроенергію на 20%.

Горизонтальна повітряна заслінка дозволяє проводити автоматичне закривання при повному відключенні кондиціонера, коли повністю ховається отвір подачі повітря та елементи системи розподілу повітря.

Антиалерген - фільтр, який усуне всі шкідливі частинки з повітря, що потенційно можуть спричинити алергічну реакцію. Даний кондиціонер піклується не тільки про ваш комфорт, а й про позитивне самопочуття.

Оригінальний дизайн та біле виконання дозволять кондиціонеру ідеально вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення. Крім того, модель має дуже компактну форму.

Потужний повітряний потік - широкий повітряний потік і велика довжина струменя, необхідні для кондиціонування приміщень великої площі або складної форми.

Автоматична швидкість обертання вентилятора – коли йде наближення до необхідного температурного рівня, швидкість вентилятора на внутрішньому блоці автоматично зменшується.

Качення горизонтальної заслінки - за допомогою особливого руху заслінки можна отримати рівномірний розподіл повітря всередині приміщення і тим самим поліпшити кліматичні особливості.

Качення вертикальної заслінки - за допомогою автоматичного руху заслінки, проходить розподіл повітряного потоку у вертикальному положенні зверху донизу, тим самим забезпечуючи покращені кліматичні показники.

Нано-платиновий фільтр проводить багаторівневе очищення повітря, позбавляючи вас від неприємних запахів, шкідливих бактерій, мікробів, диму та інших негативних факторів.

Турбо режим - дозволить за кілька хвилин охолодити або обігріти повітря в приміщенні до потрібної температури. Ця функція дуже корисна, коли всі роботи слід зробити в мінімально короткі терміни.

Авто-зміна режиму - дозволяє кондиціонеру автоматично змінювати режим охолодження на обігрів, спираючись на кліматичні умови всередині приміщення, тим самим даруючи комфортну атмосферу.

Підключення до сигнальної лінії M-NET - пристрій цього типу підключається до сигнальної лінії центральних контролерів мультизональних систем (контролер M-NET). Наприклад, багатофункціональні контролери AG-150A/AE-200E/AE-50E/EW-50E.

Функція "Авторестарт" - кондиціонер здійснює автоматичний перезапуск системи у разі незапланованого відключення від мережі електроживлення, при збереженні всіх заданих раніше налаштувань.

Охолодження взимку - система управління зовнішнього блоку змінює частоту обертання вентилятора для стабілізації тиску конденсації холодоагенту, що дозволяє охолоджувати приміщення навіть за низької температури зовнішнього повітря.

Пульт ДК - зручний, інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні пульт дистанційного керування з набором певних функцій, який дозволить налаштувати необхідні температурні показники.

Групове управління - один пульт управління може одночасно ставити робочі характеристики відразу кілька систем кондиціонування, що у багато спрощує процес функціонування.

Тижневий таймер - дозволяє налаштовувати процес вмикання/вимикання спираючись на ваші конкретні побажання за часом, коли кондиціонер виконуватиме всю роботу автоматично, без будь-якого втручання.

Низький рівень шуму - ви отримаєте низький рівень шуму завдяки особливій щільно зібраній конструкції кондиціонера, яка гарантує точне і рівномірне розподіл повітряного потоку.

Управління через Інтернет (Wi-Fi) – передбачено підключення до віддаленої системи керування через Інтернет. Тепер ви можете контролювати свій комфорт віддалено за допомогою комп'ютера, телефону або планшета.

Різьбове з'єднання - даний вид з'єднання багато разів спрощує процес монтажу. При різьбовому з'єднанні також не потрібно паяння фреонопроводів, що робить цей кондиціонер таким популярним.

Функція "Самодіагностики" дозволяє кондиціонеру автоматично обчислювати несправності, а також видаляти конденсат, що накопичився, який може призвести до утворення плісняви і незапланованого виходу з ладу.

Архів несправностей - коди несправності, зафіксовані під час роботи системи, заносяться в енергонезалежну пам'ять і можна перевірити у процесі діагностики.

Використання фреонопроводів R22 для нових систем R410A - екологічно чистий варіант, який не тільки береже озоновий шар природи, але також дбає про ваше самопочуття та якісний комфорт.


ФУНКЦІЇ ЗОВНІШНЬОГО БЛОКУ


Статор електродвигуна з обмоткою зосередженого типу - спеціальна структура статора полюсів під назвою «Poki Poki Core» дозволяє в кілька разів збільшити рівень ефективності зовнішнього блоку.

Ротор електродвигуна з рідкісноземельного металу - у всіх нових компресорах ротор двигуна містить постійний магніт з рідкісноземельних металів. Взаємодія потужних магнітних полів ротора складної форми та статора підвищує потужність та зменшує електроспоживання двигуна.

Двигуни постійного струму вентиляторів - з метою зменшення споживання електроенергії у внутрішні та зовнішні блоки кондиціонерів встановлюються високоефективні безконтактні двигуни постійного струму для приводу вентиляторів.

PAM (амплітудно-імпульсна модуляція) - мінімальний зсув фаз між напругою і струмом забезпечує практично активний характер навантаження і відповідає коефіцієнту потужності близькому до ідеального (98%).

Труба з внутрішньою накаткою - при виготовленні теплообмінників застосовується більш дорога труба, що має внутрішню накатку, що веде до інтенсифікації теплообміну та збільшення енергоефективності системи.

 

 НОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ: SEER І SCOP

Проводить вимірювання ефективності в 4 різних температурах зовнішнього повітря. Для режиму нагріву враховується кліматична зона, в якій передбачається експлуатувати обладнання. З цією метою введено 3 зони, що мають різний розподіл градус-годин: тепла, середня та холодна. Додатково береться до уваги підвищення ефективності системи з інверторним приводом при роботі з частковим навантаженням, а також електроспоживання в неосновних режимах: температура в приміщенні досягнута, система вимкнена але знаходиться в режимі готовності та ін.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-SF35VE2/MUZ-SF35VE

Кондиціонер підтримує функцію "нічного режиму", що сприяє зменшенню рівня енергоспоживання у кілька разів. Крім того, економне споживання енергії також забезпечує функцію Econo Cool, яка відповідає за автоматизацію роботи жалюзі.

Наявність функції "I Save"" дозволяє кондиціонеру автоматично визначати температуру в приміщенні і вже виходячи з цього подавати необхідний температурний потік. Так ви можете позбутися зайвих турбот у налаштуванні технічних характеристик, при створенні комфортних умов. Комплектація горизонтальної заслінки дасть можливість рівномірного розподілу холодного або Нагрітий повітря всередині приміщення Напрям повітряного потоку здійснюється за допомогою двох різних видів за рахунок незалежного приводу.

У комплекті йде антиоксидантний фільтр, покритий каталічною речовиною, що сприяє усуненню шкідливих речовин, а також антибактеріальному очищенню повітря. Кондиціонер комплектується також наноплатиновим фільтром з волокнами на вбудованих платиново-керамічних частках нанометрового діапазону. Номінальний термін служби фільтрів понад 10 років!

Контроль за роботою настінної спліт-системи здійснюється за рахунок зручного та інтуїтивно зрозумілого пульта дистанційного керування.

Ви також можете підключати кондиціонер до системи "Розумний дім". Ця інверторна спліт-система відповідає високим показникам європейської якості, що сприяє тривалій та безперебійній роботі. Клас енергоефективності може розширюватися до таких показників як А+, А++, А+++.

 

МАЛЕ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯ У ВИКЛЮЧЕНОМУ СТАНІ

Якщо кондиціонер підключений до електричної мережі, але не ввімкнений пультом керування, друкарський вузол зовнішнього блоку кондиціонера споживає електричну енергію. Зовнішні блоки оснащені додатковою системою, яка відключає силові ланцюги на час простою кондиціонера, суттєво зменшуючи споживану електроенергію у стані очікування.

Зовнішній блок покривають захисною фарбою, яка запобігає передчасному зношуванням моделі, завдяки чому блок не покривається корозійними утвореннями і не вигоряє на сонці. Крім того, компактна форма у кілька разів спрощує процес монтажу на фасад будівлі.
 
Показати ще...
Кошик товарів