Замовити дзвінок

Відправити заявку
Каталог
Меню
Побутові кондиціонери - Настінні кондиціонери - Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN50VGR-E1/MUZ-LN50VG-E1

Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN50VGR-E1/MUZ-LN50VG-E1

Відгуків: 0
Артикул: KT20257
  • Є в наявності
  • Вага: 0 кг.
  • 0 грн.
  • 135708 грн.
Купити
Купити в 1 клiк

Виробник: Mitsubishi Electric

Площа приміщення (орієнтовна): 50 м²

Основні режими: охолодження, обігрів, осушення, вентиляція

Країна виробник: Тайланд

Термін гарантії: 36 місяців

Дисплей: -

Пульт ДУ: +

Таймер: +

Нічний режим: +

Тип хладогенту (фреону): R32

Додаткові аксесуари (опції): Можливість підключення пультів керування: PAC-YT52CRA або PAR-33MAAG; керування групою блоків.

Робота на обігрів до,°С: -15

Тип компресора: інверторний

Тип установки внутрішнього блоку: настінний

Джерело електроживлення: 220 - 240 В / 50 Гц /1 фаза

Енергоспоживання холод/тепло: 1,38 кВт / 1,48 кВт

Енергоефективність EER (холод) / СОР (тепло): 8,5 / 4,6

Холодопродуктивність: 5,0 (1,0 - 6,0) кВт

Теплопродуктивність: 6,0 (1,0 - 8,2) кВт

Температурний діапазон роботи холод/тепло: -10 - +46 °С / -15 - +24 °С

Рівень шуму внутрішнього блоку (min-max): 27-46 дБ

Рівень шуму зовнішнього блоку (max): 51 дБ

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ): 890х307х233 мм

Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ): 800х714х285 мм

Вага внутр. /зовн. блоків: 15,5 / 40 кг

Комплектація: внутрішній блок, зовнішній блок, пульт, інструкція

Регулювання швидкостей вентилятора: 5, авто

Витрата повітря (max): 834 м³/ч

Датчик руху: є

WiFi: є

Тurbo режим: +

Аuto режим: +

Авторестарт: +

Автоочистка: +

Самодіагностика: +

Антикоррозійне покриття: +

Фільтр очищення повітря: +

Довжина фреонопроводу між блоками (max): 20 м

Перепад висот між блоками (max): 12 м

Діаметр труби рідини / газ: 6,35 мм (1/4")/9,52 мм (3/8")

Підведення електроживлення: до зовнішнього блоку

Відстань між кріпленнями зовн. блоку: 500 мм

Маса хладогенту (фреону): 1,25 кг

Опис Кондиціонер MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-LN50VGR/MUZ-LN50VG 

Mitsubishi Electric MSZ-LN50VGR/MUZ-LN50VG – дана модель є новинкою 2017 року на ринку кліматичного обладнання та по праву може вважатися кондиціонером найвищого преміум класу за рахунок набору корисних функцій, а також покращених технічних характеристик. Кондиціонер має оригінальний дизайн, з виконанням відразу в декількох кольорах і розрахований на проведення якісної роботи з охолодження, обігріву та осушення повітря в приміщеннях різноманітної спрямованості з метою отримання найбільш комфортних кліматичних показників.

За рахунок компактної та ергономічної форми, установка кондиціонера Mitsubishi Electric серії MSZ-LN можлива не тільки у квартирі чи приватному будинку, але також у кафе, ресторані, готельному номері, офісному приміщенні чи кабінеті, а також інших комплексах суспільної чи побутової спрямованості. Головне, щоби номінального рівня потужності вистачало для обслуговування певної площі.

Кондиціонер комплектується інверторним компресором нового покоління, а це означає, що ви отримаєте високий рівень ККД, при плавному регулюванні швидкості обертання вентилятора зовнішнього блоку з повною відсутністю пускових струмів, а також досить низький рівень шуму та економне споживання електроенергії.

 

ГОЛОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ

ФУНКЦІЇ ВНУТРІШНЬОГО БЛОКУ


Інверторний компресор нового покоління дозволяє отримати високий рівень продуктивності, забезпечуючи комфортні кліматичні умови, але при цьому працювати за низького рівня шуму та економного споживання електроенергії.

Функція 3D-iSee Sensor - даний режим дозволяє визначити наявність у приміщенні людини, де б вона не знаходилася, для того, щоб провести спрямовану подачу охолодженого або нагрітого повітря, з метою отримання найбільш комфортних умов.

Подача повітря зонально - у будь-який момент ви можете направити повітряні потоки в певне місце в приміщенні, тим самим отримуючи якісніший комфорт, але й економлячи електроенергію, що робить такий кондиціонер дуже популярним на ринку кліматичного обладнання.

Функція пошуку людини в приміщенні дозволяє отримати ще більш якісне охолодження або обігрів повітря, в певній частині приміщення. Кондиціонер сканує наявність людей у приміщенні і якщо нікого не виявляє, проводить автоматичне вимкнення системи.

Режим "Econo Cool" - дозволяє рівномірно розподілити охолоджене повітря всередині приміщення, збільшуючи при цьому температурний поріг на 2°C, що сприяє не тільки одержанню комфортних умов, а й значною мірою економить електроенергію на 20%.

Низький рівень шуму - завдяки інверторному компресору та покращеним технологічним показникам кондиціонер працює за низького рівня шуму, що дозволяє отримати якісний комфорт у будь-який час доби.

Автоматична швидкість обертання вентилятора – коли йде наближення до необхідного температурного рівня, швидкість вентилятора на внутрішньому блоці автоматично зменшується.

Качення горизонтальної заслінки - за допомогою особливого руху заслінки можна отримати рівномірний розподіл повітря всередині приміщення і тим самим поліпшити кліматичні особливості.

Качення вертикальної заслінки - за допомогою автоматичного руху заслінки, проходить розподіл повітряного потоку у вертикальному положенні зверху донизу, тим самим забезпечуючи покращені кліматичні показники.

Plasma Quad Plus - дана функція дозволяє очистити повітря від багатьох негативних факторів за допомогою холодної плазми. Таким чином ви зможете позбутися неприємних запахів, бактерій, мікробів, алергенів, пилу та бруду, отримуючи кращий комфорт.

Іони срібла - це багаторівневе очищення повітря за допомогою активних іонів срібла, що дозволяє вбивати всі негативні мікроби, проникаючи в їх основу і розщеплюючи зсередини. Завдяки цьому кондиціонеру ви зможете вдихнути на повні груди і приємно провести час.

Подвійна горизонтальна повітряна заслінка дозволяє проводити автоматичне закривання при повному відключенні кондиціонера, коли повністю ховається отвір подачі повітря та елементи системи розподілу повітря.

Функція "I Save" – дозволяє отримати знижене електроспоживання. Якщо ви лягаєте спати і потрібне прохолодне повітря, кондиціонер нагріває повітря лише до 18°С, після повторного натискання кнопки система повертається до попередніх налаштувань (22°С). Така функція може бути використана для організації економічного чергового опалення приміщення. Номінальна температура може бути знижена до +10°.

Автозміна режиму - дозволяє кондиціонер автоматично змінювати режим з охолодження на обігрів, спираючись на кліматичні умови всередині приміщення, тим самим даруючи комфортну атмосферу.

Підключення до сигнальної лінії M-NET - пристрій цього типу підключається до сигнальної лінії центральних контролерів мультизональних систем (контролер M-NET). Наприклад, багатофункціональні контролери AG-150A/AE-200E/AE-50E/EW-50E.

Підключення до мультисистем MXZ - внутрішній блок може бути використаний у складі інверторних мультисистем на базі зовнішніх блоків MXZ, що робить цю модель більш функціональною.

Функція "Авторестарт" - кондиціонер здійснює автоматичний перезапуск системи у разі незапланованого відключення від мережі електроживлення, при збереженні всіх заданих раніше налаштувань.

Охолодження взимку - система управління зовнішнього блоку змінює частоту обертання вентилятора для стабілізації тиску конденсації холодоагенту, що дозволяє охолоджувати приміщення навіть за низької температури зовнішнього повітря.

Пульт ДК - зручний, інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні пульт дистанційного керування з набором певних функцій, який дозволить налаштувати необхідні температурні показники.

Групове управління - один пульт управління може одночасно ставити робочі характеристики відразу кілька систем кондиціонування, що у багато спрощує процес функціонування.

Тижневий таймер - дозволяє налаштовувати процес вмикання/вимикання спираючись на ваші конкретні побажання за часом, коли кондиціонер виконуватиме всю роботу автоматично, без будь-якого втручання.

Управління через Інтернет – передбачено підключення до віддаленої системи керування через Інтернет. Тепер ви можете контролювати свій комфорт віддалено за допомогою комп'ютера, телефону або планшета.

Різьбове з'єднання - даний вид з'єднання багато разів спрощує процес монтажу. При різьбовому з'єднанні також не потрібно паяння фреонопроводів, що робить цей кондиціонер таким популярним.

Функція "Самодіагностики" дозволяє кондиціонеру автоматично обчислювати несправності, а також видаляти конденсат, що накопичився, який може призвести до утворення плісняви і незапланованого виходу з ладу.

Архів несправностей - коди несправності, зафіксовані під час роботи системи, заносяться в енергонезалежну пам'ять і можна перевірити у процесі діагностики.

Використання фреонопроводів R22 для нових систем R410A - екологічно чистий варіант, який не тільки береже озоновий шар природи, але також дбає про ваше самопочуття та якісний комфорт.

 

ФУНКЦІЇ ЗОВНІШНЬОГО БЛОКУ


Статор електродвигуна з обмоткою зосередженого типу - спеціальна структура статора полюсів під назвою «Poki Poki Core» дозволяє в кілька разів збільшити рівень ефективності зовнішнього блоку.

Хладагент R32 - це екологічно чистий холодоагент, який дозволяє отримати якісну та продуктивну роботу кондиціонера, при цьому не забруднюючи навколишнє середовище та не руйнуючи озоновий шар землі, що дуже позитивно позначається на навколишній природі та вашому комфорті.

Ротор електродвигуна з рідкісноземельного металу - у всіх нових компресорах ротор двигуна містить постійний магніт з рідкісноземельних металів. Взаємодія потужних магнітних полів ротора складної форми та статора підвищує потужність та зменшує електроспоживання двигуна.

Двигуни постійного струму вентиляторів - з метою зменшення споживання електроенергії у внутрішні та зовнішні блоки кондиціонерів встановлюються високоефективні безконтактні двигуни постійного струму для приводу вентиляторів.

PAM (амплітудно-імпульсна модуляція) - мінімальний зсув фаз між напругою і струмом забезпечує практично активний характер навантаження і відповідає коефіцієнту потужності близькому до ідеального (98%).

Труба з внутрішньою накаткою - при виготовленні теплообмінників застосовується більш дорога труба, що має внутрішню накатку, що веде до інтенсифікації теплообміну та збільшення енергоефективності системи.

 

ВИСОКА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ПРЕМІУМ ІНВЕРТЕР

Проводить вимірювання ефективності в 4 різних температурах зовнішнього повітря. Для режиму нагріву враховується кліматична зона, в якій передбачається експлуатувати обладнання. З цією метою введено 3 зони, що мають різний розподіл градус-годин: тепла, середня та холодна. Додатково береться до уваги підвищення ефективності системи з інверторним приводом при роботі з частковим навантаженням, а також електроспоживання в неосновних режимах: «температуру в приміщенні досягнуто», «систему вимкнено, але знаходиться в режимі готовності» та ін.

 

PLASMA QUAD PLUS

У повітрі міститься велика кількість пилу та шкідливих речовин, які шкодять не лише комфорту, а й нашому здоров'ю. Інженери компанії Mitsubishi Electric розробили унікальну технологію, що дозволяє усунути усі негативні фактори та алергени. Кондиціонер може очищати повітря від частинок розміром 2,5 мкм, що робить його унікальним у своїй серії. Ви також позбудетеся неприємних запахів, сигаретного диму, вовни тварин, личинок комах тощо.


ТЕПЛОВІЗОР "3D I-SEE"

Внутрішні блоки MSZ-LN систем серії "Преміум інвертор" оснащені 3D датчиком температури. Він фіксує випромінювання в інфрачервоному діапазоні, дистанційно визначаючи температуру у різних точках приміщення. Кондиціонер вміє визначати місцезнаходження людей у приміщенні та автоматично відхиляти або наводити повітряний потік на користувача. Привід напрямних повітряного потоку забезпечує двозонний розподіл повітря. У поєднанні із вбудованим тепловізором (датчиком «3D I-SEE»), здатним знаходити становище людей у приміщенні з їхнього інфрачервоного випромінювання, система спрямовує або відводить потік від користувача залежно від його переваг.

 
Показати ще...
Кошик товарів