Замовити дзвінок

Відправити заявку
Каталог
Меню
Побутові кондиціонери - Настінні кондиціонери - Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE

Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE

Відгуків: 0
Артикул: KT20239
  • Є в наявності
  • Вага: 0 кг.
  • 0 грн.
  • 72735 грн.
Купити
Купити в 1 клiк

Виробник: Mitsubishi Electric

Площа приміщення (орієнтовна): 35 м²

Основні режими: охолодження, обігрів, осушення, вентиляція

Країна виробник: Тайланд

Термін гарантії: 36 місяців

Дисплей: -

Пульт ДУ: +

Таймер: +

Нічний режим: +

Тип хладогенту (фреону): R410

Додаткові аксесуари (опції): Управління через Інтернет; Пульт керування PAC-YT52CRA або PAR-32MAAG; Групове керування.

Робота на обігрів до,°С: -15

Тип компресора: інверторний

Тип установки внутрішнього блоку: настінний

Джерело електроживлення: 220 - 240 В / 50 Гц /1 фаза

Енергоспоживання холод/тепло: 0,82 кВт / 0,8 кВт

Енергоефективність EER (холод) / СОР (тепло): 8,9 / 5,1

Холодопродуктивність: 3,5 (0,8 - 4,0) кВт

Теплопродуктивність: 4,0 (1,0 - 6,3) кВт

Температурний діапазон роботи холод/тепло: -10 - +46 °С / -15 - +24 °С

Рівень шуму внутрішнього блоку (min-max): 21-44 дБ

Рівень шуму зовнішнього блоку (max): 50 дБ

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ): 925x305(+17)x234 мм

Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ): 800x550x285 мм

Вага внутр. /зовн. блоків: 13,5 / 37 кг

Комплектація: внутрішній блок, зовнішній блок, пульт, інструкція

Регулювання швидкостей вентилятора: 5, авто

Витрата повітря (max): 792 м³/ч

Датчик руху: немає

WiFi: немає

Тurbo режим: +

Аuto режим: +

Авторестарт: +

Автоочистка: +

Самодіагностика: +

Антикоррозійне покриття: +

Фільтр очищення повітря: +

Довжина фреонопроводу між блоками (max): 20 м

Перепад висот між блоками (max): 12 м

Діаметр труби рідини / газ: 6,35 мм (1/4")/9,52 мм (3/8")

Підведення електроживлення: до зовнішнього блоку

Відстань між кріпленнями зовн. блоку: 500 мм

Опис Кондиціонер MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE 

Mitsubishi Electric MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE – дуже дієва і багато в чому продуктивна модель, здатна проводити обігрів та охолодження приміщень різноманітної спрямованості. Оригінальний та строгий дизайн, а також компактна форма дозволяють встановлювати кондиціонер у житлових квартирах, приватних будинках, офісних приміщеннях, готелях, у будь-яких інших виставкових та громадських приміщеннях невеликої площі. Модель споживає невелику кількість енергії, але може гарантувати високий рівень функціональності. З таким кондиціонером кожен отримає комфортні температурні показники, які сприятимуть приємному проведенню часу.

Дана модель проводить роботи з охолодження та обігріву. Ви зможете забезпечити себе сприятливими кліматичними умовами та довгоочікуваним комфортом, що сприяє приємному проведенню часу. Навіть за високого рівня продуктивності інверторна спліт-система Mitsubishi Electric MSZ-FH споживає середню кількість енергії, що значною мірою заощаджуватиме ваші витрати.

 

УНІКАЛЬНА СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ PLASMA QUAD

Цей кондиціонер проводить багаторівневе очищення повітря, перш ніж подавати його всередину приміщення. У повітрі з вулиці міститься безліч шкідливих часток бруду. Для того щоб зробити повітря чистим і свіжим всі негативні елементи слід нейтралізувати. Унікальна система очищення повітря Plasma Quad («плазма квад») має 4 напрямки дії та видаляє всі бактерії, віруси, алергени та пил.

 

ГОЛОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ

ФУНКЦІЇ ВНУТРІШНЬОГО БЛОКУ


Інверторний компресор нового покоління дозволяє отримати високий рівень продуктивності, забезпечуючи комфортні кліматичні умови, але при цьому працювати за низького рівня шуму та економного споживання електроенергії.

Режим "Econo Cool" - дозволяє рівномірно розподілити охолоджене повітря всередині приміщення, збільшуючи при цьому температурний поріг на 2°C, що сприяє не тільки одержанню комфортних умов, а й значною мірою економить електроенергію на 20%.

Функція "Повітряний потік на людину" - кондиціонер проводить сканування приміщення, визначаючи наявність присуду людини і подає повітряний потік саме в те місце, де ви чи хтось інший.

Горизонтальна повітряна заслінка дозволяє проводити автоматичне закривання при повному відключенні кондиціонера, коли повністю ховається отвір подачі повітря та елементи системи розподілу повітря.

Антиалерген - фільтр, який усуне всі шкідливі частинки з повітря, що потенційно можуть спричинити алергічну реакцію. Даний кондиціонер піклується не тільки про ваш комфорт, а й про позитивне самопочуття.

Дезодоруючий фільтр виділяє активні речовини, які сприяють поліпшенню запаху повітря. Ви можете експериментувати з різноманітними ароматами.

Оригінальний дизайн та біле виконання дозволять кондиціонеру ідеально вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення. Крім того, модель має дуже компактну форму.

Plasma Quad – унікальна система очищення повітря («плазма квад») має 4 напрямки дії та видаляє всі шкідливі бактерії, віруси, алергени, пил, неприємні запахи та інші шкідливі елементи.

Качення горизонтальної заслінки - за допомогою особливого руху заслінки можна отримати рівномірний розподіл повітря всередині приміщення і тим самим поліпшити кліматичні особливості.

Качення вертикальної заслінки - за допомогою автоматичного руху заслінки, проходить розподіл повітряного потоку у вертикальному положенні зверху донизу, тим самим забезпечуючи покращені кліматичні показники.

Природний потік - забезпечує вас полегшеною подачею повітряного потоку, начебто насолоджувалися легким вітерцем або морським бризом, що дозволяє отримати ще більше комфорту у себе вдома.

Подвійна заслінка - таке виконання конструкції дозволить отримати об'ємний повітряний потік, який покращить процес охолодження/обігріву повітря всередині приміщення.

Антицвіль - особлива будова фільтра, яка дозволить видалити зайвий конденсат і позбавитися при цьому проблем із виникненням цвілі. Таке виконання багато разів збільшує термін дії кондиціонера.

Турбо режим - дозволить за кілька хвилин охолодити або обігріти повітря в приміщенні до потрібної температури. Ця функція дуже корисна, коли всі роботи слід зробити в мінімально короткі терміни.

Функція "I Save" – дозволяє отримати знижене електроспоживання. Якщо ви лягаєте спати і потрібне прохолодне повітря, кондиціонер нагріває повітря лише до 18°С, після повторного натискання кнопки система повертається до попередніх налаштувань (22°С). Така функція може бути використана для організації економічного чергового опалення приміщення. Номінальна температура може бути знижена до +10°.

Авто-зміна режиму - дозволяє кондиціонеру автоматично змінювати режим охолодження на обігрів, спираючись на кліматичні умови всередині приміщення, тим самим даруючи комфортну атмосферу.

Підключення до сигнальної лінії M-NET - пристрій цього типу підключається до сигнальної лінії центральних контролерів мультизональних систем (контролер M-NET). Наприклад, багатофункціональні контролери AG-150A/AE-200E/AE-50E/EW-50E.

Підключення до мультисистем MXZ - внутрішній блок може бути використаний у складі інверторних мультисистем на базі зовнішніх блоків MXZ, що робить цю модель більш функціональною.

Функція "Авторестарт" - кондиціонер проводить автоматичний перезапуск системи у разі незапланованого відключення від мережі електроживлення, при нагріванні до -15°C, що дуже корисно в зимовий час, коли кондиціонер можна використовувати у вигляді локальної опалювальної системи, тим самим отримуючи комфортні умови всередині приміщення. .

Охолодження взимку - система управління зовнішнього блоку змінює частоту обертання вентилятора для стабілізації тиску конденсації холодоагенту, що дозволяє охолоджувати приміщення навіть за низької температури зовнішнього повітря.

Пульт ДК - зручний, інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні пульт дистанційного керування з набором певних функцій, який дозволить налаштувати необхідні температурні показники.

Групове управління - один пульт управління може одночасно ставити робочі характеристики відразу кілька систем кондиціонування, що у багато спрощує процес функціонування.

Тижневий таймер - дозволяє налаштовувати процес вмикання/вимикання спираючись на ваші конкретні побажання за часом, коли кондиціонер виконуватиме всю роботу автоматично, без будь-якого втручання.

Управління через Інтернет (Wi-Fi) - передбачено підключення до віддаленої системи управління через Інтернет. Тепер ви можете контролювати свій комфорт віддалено за допомогою комп'ютера, телефону або планшета.

Різьбове з'єднання - даний вид з'єднання багато разів спрощує процес монтажу. При різьбовому з'єднанні також не потрібно паяння фреонопроводів, що робить цей кондиціонер таким популярним.

Функція "Самодіагностики" дозволяє кондиціонеру автоматично обчислювати несправності, а також видаляти конденсат, що накопичився, який може призвести до утворення плісняви і незапланованого виходу з ладу.

Архів несправностей - коди несправності, зафіксовані під час роботи системи, заносяться в енергонезалежну пам'ять і можна перевірити у процесі діагностики.

Використання фреонопроводів R22 для нових систем R410A - екологічно чистий варіант, який не тільки береже озоновий шар природи, але також піклується про ваше самопочуття та якісний комфорт.


ФУНКЦІЇ ЗОВНІШНЬОГО БЛОКУ


Статор електродвигуна з обмоткою зосередженого типу - спеціальна структура статора полюсів під назвою «Poki Poki Core» дозволяє в кілька разів збільшити рівень ефективності зовнішнього блоку.

Ротор електродвигуна з рідкісноземельного металу - у всіх нових компресорах ротор двигуна містить постійний магніт з рідкісноземельних металів. Взаємодія потужних магнітних полів ротора складної форми та статора підвищує потужність та зменшує електроспоживання двигуна.

Двигуни постійного струму вентиляторів - з метою зменшення споживання електроенергії у внутрішні та зовнішні блоки кондиціонерів встановлюються високоефективні безконтактні двигуни постійного струму для приводу вентиляторів.

PAM (амплітудно-імпульсна модуляція) - мінімальний зсув фаз між напругою і струмом забезпечує практично активний характер навантаження і відповідає коефіцієнту потужності близькому до ідеального (98%).

Труба з внутрішньою накаткою - при виготовленні теплообмінників застосовується більш дорога труба, що має внутрішню накатку, що веде до інтенсифікації теплообміну та збільшення енергоефективності системи.

 

НОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ: SEER І SCOP

Проводить вимірювання ефективності в 4 різних температурах зовнішнього повітря. Для режиму нагріву враховується кліматична зона, в якій передбачається експлуатувати обладнання. З цією метою введено 3 зони, що мають різний розподіл градус-годин: тепла, середня та холодна. Додатково береться до уваги підвищення ефективності системи з інверторним приводом при роботі з частковим навантаженням, а також електроспоживання в неосновних режимах: температура в приміщенні досягнута, система вимкнена але знаходиться в режимі готовності та ін.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE ДЕЛЮКС

Кондиціонер підтримує функцію повітряного потоку, коли активні частинки кисню надходять до приміщень для створення сприятливого комфорту, що сприяє вашому позитивному самопочуттю.

Головною особливістю моделі можна назвати комплектацію датчиком 3D I-SEE, що сприяє автоматичному налаштуванню температурних показників (нагрівання та охолодження). Датчик самостійно обчислює наявність людей, побутової техніки або їх відсутності, і виходячи з цього виробляє необхідну кількість енергії. Номінальний термін служби кондиціонера – 10 років.

Контроль моделі здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування. Ви також можете підключати кондиціонер до системи "Розумний дім". Ця інверторна спліт-система відповідає високим показникам європейської якості, що сприяє тривалій та безперебійній роботі. Клас енергоефективності А може розширюватися до таких показників як А+, А++, А+++.

Зовнішній блок покривають захисною фарбою, яка запобігає передчасному зношуванням моделі, завдяки чому блок не покривається корозійними утвореннями і не вигоряє на сонці. Крім того, компактна форма у кілька разів спрощує процес монтажу на фасад будівлі.
 
Показати ще...
Кошик товарів