Замовити дзвінок

Відправити заявку
Каталог
Меню

Кондиціонер Gree GWH24QE-K3DNB6G

Відгуків: 0
Артикул: KT20204
 • Є в наявності
 • Вага: 0 кг.
 • 0 грн.
 • 52516 грн.
Купити
Купити в 1 клiк

Виробник: Gree

Площа приміщення (орієнтовна): 70 м²

Основні режими: охолодження, обігрів, осушення, вентиляція

Країна виробник: Кітай

Термін гарантії: 24 місяця

Дисплей: +

Пульт ДУ: +

Таймер: +

Нічний режим: +

Тип хладогенту (фреону): R32

Додаткові аксесуари (опції): -

Робота на обігрів до,°С: -25

Тип компресора: інверторний

Тип установки внутрішнього блоку: настінний

Джерело електроживлення: 220 - 240 В / 50 Гц /1 фаза

Енергоспоживання холод/тепло: 1,87 (0,4-3,7) кВт / 1,94 (0,45-3,8) кВт

Енергоефективність EER (холод) / СОР (тепло): 6,30 / 5,10

Холодопродуктивність: 6,7 (2,0-8,2) кВт

Теплопродуктивність: 7,3 (2,0-8,5) кВт

Температурний діапазон роботи холод/тепло: -15°С - +43°С / -20°С - +24°С

Рівень шуму внутрішнього блоку (min-max): 39 - 48 дБ

Рівень шуму зовнішнього блоку (max): 68 дБ

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ): 1078x325x246 мм

Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ): 955x700x396 мм

Вага внутр. /зовн. блоків: 17 / 53 кг

Комплектація: внутрішній блок, зовнішній блок, пульт, інструкція

Регулювання швидкостей вентилятора: 4, авто

Витрата повітря (max): 1150 м³/ч

WiFi: немає

Тurbo режим: +

Аuto режим: +

Авторестарт: +

Автоочистка: +

Самодіагностика: +

Антикоррозійне покриття: +

Фільтр очищення повітря: +

Довжина фреонопроводу між блоками (max): 25 м

Перепад висот між блоками (max): 10 м

Діаметр труби рідини / газ: 6,35 мм (1/4")/15,88 мм (5/8")

Опис Кондиціонер GREE GWH24QE-K3DNB6G SMART DC INVERTER купити в Чернігові

Кондиціонер Gree GWH24QE-K3DNB6G Smart DC Inverter - це новинка на ринку кліматичного обладнання, яка розроблена з метою проведення якісного обігріву та охолодження повітря всередині приміщення. Саме з цією моделлю ви отримаєте необхідні кліматичні та температурні показники, що сприятимуть створенню сприятливої та комфортної обстановки. Цей кондиціонер має оригінальний дизайн та компактну форму, зручний у користуванні дисплей розташований на лицьовій панелі. Модель відмінно підійде для встановлення в квартирах, приватних будинках, офісах, готелях, магазинах, кафе, ресторанах, клубах і т.д.

Завдяки інверторному компресору вдалося не тільки нормалізувати роботу кондиціонера, але й досягти економного споживання енергії, високого рівня ККД та низького рівня шуму. Компактна форма при установці моделі дозволяє займати зовсім небагато місця, що зовсім не заважає дизайнерському виконанню інтер'єру. Кондиціонер виготовлений з дотриманням екологічних та санітарних норм, відповідаючи найкращим показникам європейської якості та йде з гарантією від заводу виробника.

 

УНІКАЛЬНА СИСТЕМА багаторівневої очистки повітря в кондиціонері GREE SMART

Кондиціонер Gree Smart DC Inverter гарантує екологічно чисту роботу завдяки двом спеціальним фільтрам. Перший фільтр працює засобом очищення холодною плазмою, а другий – це антибактеріальний фільтр, що усуває неприємні запахи у повітрі, шкідливі елементи, бактерії, пил тощо. Так можна отримати комфортабельні кліматичні умови всередині приміщення при подачі очищеного повітря.

Попередній фільтр не лише механічно затримує частинки пилу, шерсть тварин тощо. У процесі виробництва фільтрів GREE з їхньої поверхні створюється електростатичний заряд, тобто. попередній фільтр працює як електростатичний.

Фільтр "Cold Plazma" (Холодна плазма) - ефективна стерилізація вбиває понад 90% бактерій, усуває неприємні запахи, дим, дрібний бруд та в кілька разів збільшує насичення повітря іонами кисню. Тому кондиціонер дбатиме не тільки про ваш комфорт, а й про здоров'я. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів нашого Інтернет-магазину "Квадратний Метр", які завжди готові провести професійну консультацію та допомогти з вибором конкретної моделі.

 

ГОЛОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ КОНДИЦІЮВАННЯ GREE SMART DC INVERTER

 • Електро-статистичний фільтр проводить багаторівневе очищення повітря, позбавляючи вас від шкідливих бактерій, пилу, бруду, неприємних запахів, диму та інших неприємних моментів, які можуть перешкодити створенню повноцінного комфорту.
 • Захист від грибків і плісняви - кондиціонер проводить попереднє очищення повітря, видаляючи при цьому зайвий конденсат, який може призвести до скупчення грибка або плісняви. Ця функція продовжує термін експлуатації кондиціонера.
 • Генератор Cold Plazma - дозволяє проводити очищення повітря завдяки активним іонам, які усувають всі шкідливі бактерії, неприємні запахи, дим, пил і бруд. Ви отримаєте екологічно чистий обігрів або охолодження.
 • Електромагнітна сумісність - дозволяє досягти підвищеного рівня продуктивності, але при цьому отримати економне споживання електроенергії, що спрощує роботу кондиціонера.
 • Захист від обдування холодним повітрям – дана функція дозволяє здійснювати плавну та рівномірну подачу холодного повітря, захищаючи вас від утворення протягів та інших негативних факторів.
 • Турбо режим дозволяє у найкоротші терміни проводити повноцінне охолодження та обігрів повітря всередині приміщення. Це дуже корисно, коли у вас у запасі є лише кілька хвилин, але комфортні умови потрібно отримати просто зараз.
 • Звукове оповіщення - при закінченні або на початку робота, а також у разі будь-яких збоїв або виходу з ладу. Так ви зможете знати, коли кондиціонеру дійсно потрібна допомога.
 • Різносторонній повітряний потік дозволяє проводити більш точне та рівномірне охолодження або обігрів повітря всередині приміщення завдяки автоматичній роботі жалюзі. Так ви зможете отримати ще більший комфорт.
 • Інверторний компресор G10 - дозволяє у кілька разів покращити роботу кондиціонера, знижуючи рівень шуму, показуючи високий рівень ККД та споживаючи при цьому економну кількість електроенергії.
 • Таймер дає можливість кондиціонеру автоматично проводити увімкнення/вимкнення певних функцій, у строго відведений вами для цього час. Це покращить процес отримання комфорту.
 • Система для зниження рівня шуму – дозволяє отримувати якісне обігрів та охолодження приміщення, коли кондиціонер при цьому працює дуже тихо і не заважає вам займатися своїми повсякденними справами.
 • Функція "I Feel" - пульт дистанційного керування комплектується датчиком температури, який вимірює температуру повітря в місці свого знаходження і передає цю інформацію внутрішньому блоку кондиціонера.
 • Функція "Авторестарт" - дозволяє проводити автоматичний перезапуск кондиціонера, у разі незапланованого відключення його від електромережі, при збереженні всіх заданих раніше налаштувань.
 • Захист від обмерзання зовнішнього блоку є особливим покриттям, яке не дає зовнішньому блоку замерзати при надмірно низьких температурах, тим самим продовжуючи термін експлуатації кондиціонера.
 • Система самодіагностики проводить виявлення проблем у кондиціонері, видаляючи при цьому конденсат, що накопичився, який може призвести до утворення цвілі або пилу. Ця функція продовжує термін служби агрегату.
 • Самоочищення – кондиціонер очищає себе від бруду, пилу та інших негативних факторів. Крім того, йде повне видалення від плісняви та грибка, що повною мірою продовжує термін служби кондиціонера.
 • Режим чергового опалення - можливість включати кондиціонер на малу потужність для подачі теплого повітря, яке поступово обігріватиме приміщення і підтримуватиме потрібну температуру, поки ви спите.
 • Нічний режим дозволить кондиціонеру працювати в нічний час, даруючи вам комфортні умови, але при цьому все функціонування відбувається з дотриманням низького рівня шуму.
 • Запуск при низьких температурах зовнішнього повітря дозволяє кондиціонеру проводити обігрів або охолодження при низькій температурі на вулиці або всередині приміщення, тим самим даруючи вам комфортні умови за будь-яких обставин.
 • Економне охолодження - процес досягнення необхідних температурних показників став більш поліпшеним, т.к. тепер ви зможете охолодити приміщення, і при цьому кондиціонер споживатиме невелику кількість електроенергії.
 • Захист компресора від перепадів напруги, а також різного рівня перевантажень дозволяє продовжити термін експлуатації кондиціонера, що уможливить отримання комфорту протягом тривалого часу.
 • Можливість запуску за низької напруги робить цю модель набагато корисною, т.к. у будь-якому випадку ви зможете якісно обігріти або охолодити повітря всередині приміщення за різних умов.
 • Покриття теплообмінника Golden Fin дозволяє запобігти корозійним утворенням і значною мірою продовжити термін експлуатації кондиціонера. Ви отримуватимете комфортні умови набагато довше.
 • Компактна форма та оригінальний дизайн дозволять проводити встановлення цього кондиціонера в інтер'єрі практично будь-якого приміщення. Монтаж та введення в експлуатацію не займає багато часу.
 • Знімна панель внутрішнього блоку – дозволяє проводити діагностику чи очищення блоку, коли це буде необхідним. Доступ до загального механізму також спрощено кілька разів.
 • Функція "Економне обігрів" - модель підтримує температуру в приміщенні на рівні 8 ° С і не дає йому виморожуватися, коли суворою зимою нікого немає вдома протягом тривалого часу.
 • Плавний пуск дозволяє проводити якісний запуск, коли система входить в роботу плавно, без перевантажень. Ця функція значно продовжує термін експлуатації кондиціонера.
 • Блокування пульта дистанційного керування дозволяє захистити кондиціонер від небажаного включення, яке можуть зробити діти або домашні тварини. Кондиціонер піклується про свою безпеку.

 

Удосконалена система компресора G10 ІНВЕРТЕР

Технологія G10 Inverter - це новітня розробка інженерів компанії Gree, які змогли досягти того, що кондиціонери цієї серії будуть показувати більш високу статистику продуктивності. Кожен власник моделі одержати не лише комфортні умови всередині приміщення, але також і достатній рівень ККД, низький рівень шуму, безперебійну роботу кондиціонера та економне споживання електроенергії. Вся технологія запатентована, виконана відповідно до найкращих технологічних стандартів і йде з гарантією якості від заводу виробника.

 

ХАРАКТЕРИСТИКА ФУНКЦІЇ "I FEEL"

Датчик температури, встановлений у бездротовому пульті дистанційного керування, вимірює температуру повітря у місці свого знаходження та передає цю інформацію внутрішньому блоку кондиціонера. Кондиціонер працює таким чином, щоб досягти заданих параметрів кліматичного комфорту за місцем знаходження пульта дистанційного керування.

У комплекті фільтр для очищення повітря за допомогою багаторівневого фільтра. Ця опція розрахована на знищення шкідливих речовин, бруду, диму, які можуть утримуватися в повітрі, а також для усунення неприємних запахів. Ця модель також підтримує функцію "об'ємний повітряний потік", здатний обігріти або охолодити приміщення лише за кілька хвилин.

Для проведення чищення слід зняти пластиковий корпус, для цього кондиціонер легко розбирається. Рівномірний розподіл нагрітого або охолодженого повітря проходить за рахунок рухомої автоматичної заслінки. Контроль операцій кондиціонера здійснюється за рахунок простого та інтуїтивно зрозумілого пульта дистанційного керування.

Кондиціонер здатний на багато сторонню подачу повітря, для м'якого та рівномірного охолодження/нагріву, а також здійснення роботи в "Turbo" режимі, коли за кілька хвилин можна повністю охолодити або нагріти приміщення. Натисніть кнопку «Турбо» на пульті дистанційного керування, щоб насолодитися сильнішим потоком повітря, який дозволяє температурі всередині приміщення досягти заданих параметрів у більш стислий термін.

Настінні спліт-системи Gree серії Smart DC Inverter відповідають високим показникам європейської якості та гарантують продуктивну, екологічно чисту функціональність протягом тривалого часу. Ви отримаєте комфортні умови та чисте повітря для приємного проведення часу.
 
Показати ще...
Кошик товарів