Замовити дзвінок

Відправити заявку
Каталог
Меню

Кондиціонер Daikin FTYN60L/RYN60L

Відгуків: 0
Артикул: KT20160
  • Є в наявності
  • Вага: 0 кг.
  • 0 грн.
  • 29181 грн.
Купити
Купити в 1 клiк

Виробник: Daikin

Площа приміщення (орієнтовна): 60 м²

Основні режими: охолодження, обігрів, осушення, вентиляція

Країна виробник: Малайзія

Термін гарантії: 36 місяців

Дисплей: -

Пульт ДУ: +

Таймер: +

Нічний режим: +

Тип хладогенту (фреону): R410

Додаткові аксесуари (опції): Низькотемпературний комплект (робота на холод до -30 ° С).

Робота на обігрів до,°С: -10

Тип компресора: звичайний

Тип установки внутрішнього блоку: настінний

Джерело електроживлення: 220 - 240 В / 50 Гц /1 фаза

Енергоспоживання холод/тепло: 1,87 кВт / 1,74 кВт

Енергоефективність EER (холод) / СОР (тепло): 3,21 / 3,65

Холодопродуктивність: 6,01 кВт

Теплопродуктивність: 6,35 кВт

Температурний діапазон роботи холод/тепло: +19°С - +46°С / -10°С - +18°С

Рівень шуму внутрішнього блоку (min-max): 37 - 48 дБ

Рівень шуму зовнішнього блоку (max): 52 дБ

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ): 1065x310x224 мм

Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ): 855x735x328 мм

Вага внутр. /зовн. блоків: 14 / 50 кг

Комплектація: внутрішній блок, зовнішній блок, пульт, інструкція

Регулювання швидкостей вентилятора: 3, авто

Витрата повітря (max): 1044 м³/ч

Датчик руху: немає

WiFi: немає

Тurbo режим: +

Аuto режим: +

Авторестарт: +

Автоочистка: +

Самодіагностика: +

Антикоррозійне покриття: +

Фільтр очищення повітря: +

Довжина фреонопроводу між блоками (max): 15 м

Перепад висот між блоками (max): 8 м

Діаметр труби рідини / газ: 6,35 мм (1/4")/15,88 мм (5/8")

Відстань між кріпленнями зовн. блоку: 603 мм

Опис Кондиціонер DAIKIN FTYN60L/RYN60L купити в Чернігові

Настінний кондиціонер Daikin FTYN60L/RYN60L відмінно підходить для створення сприятливої атмосфери усередині приміщень різноманітної спрямованості. Ця модель розрахована на забезпечення охолодження або нагріву повітря, що стане запорукою високого комфорту, що сприяє плідному проведенню вдома або на роботі. Кондиціонер можна встановлювати в квартирі, приватному будинку, офісному центрі, кафе, ресторані, в готелі та в будь-яких інших місцях громадського чи побутового призначення. Ви гарантовано отримаєте високий рівень продуктивності, рівномірний розподіл повітряних потоків, і все це за економного енергоспоживання та низького рівня шуму.

Кондиціонер Daikin серії Daikin FTYN-L має компактну форму і оригінальний дизайн, що сприяє тому, що агрегат ідеально впишеться в інтер'єр практично будь-якого приміщення. Номінальної потужності буде достатньо створення потужного і безперебійного холодного чи нагрітого повітряного потоку, за умови, що номінальної потужності моделі вистачить обслуговування певної площі. В іншому, кондиціонер відповідає високим показникам європейської якості та йде з гарантією від заводу виробника.

Щоб отримати більше корисної інформації або детальний прорахунок за потужністю, а також вибір конкретної моделі, звертайтесь за допомогою до менеджерів Інтернет-магазину «Квадратний Метр». Тільки тут вам нададуть спеціалізовану підтримку, а головне – досить вигідні умови співпраці та низькі ціни.
 

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ КОНДИЦІЮВАННЯ:

Підвищена продуктивність забезпечує високий рівень потужності, завдяки чому кондиціонер став набагато швидше нагрівати або охолоджувати повітря в приміщенні. Саме за допомогою удосконаленого технологічного складання стало можливим отримувати сприятливу атмосферу без жодних перешкод. Даний кондиціонер подбає про ваш комфорт.

Програмне осушення повітря дозволяє рівномірно досягти потрібного рівня вологості, в робочому діапазоні від 35% до 60%, але при цьому не знижуючи загальні температурні показники. Так ви зможете усунути занадто сухе повітря, яке є причиною скупчення пилу. Тому кондиціонер піклується не тільки про ваш комфорт, але також і про здоров'я.

Здвоєна заслінка - забезпечує більш рівномірне розподілення повітря по вертикалі всередині приміщення, засобом руху автоматичної заслінки. Так ви зможете набагато швидше отримати довгоочікувані температурні показники за допомогою охолодження або осушення повітря, що стане причиною створення найбільш комфортної атмосфери.

Ширококутні жалюзі - ця функція дозволяє рівномірно розподіляти нагріте або охолоджене повітря по горизонталі, тим самим отримуючи найбільш сприятливі температурні показники всередині приміщення. Ви зможете забезпечити себе комфортною атмосферою, що сприяє приємному проведення часу вдома або на роботі.

Режим похитування заслінок - кондиціонер самостійно вибирає оптимальний режим для циркуляції повітря, які покращують роботу з охолодження, нагрівання чи осушення. Крім того, так ви набагато швидше отримаєте рівномірне розподілення повітря по приміщення, а головне, це економне споживання електроенергії під час функціонування моделі.

Повітряний фільтр з протиплесневою обробкою - дана функція дозволяє очистити повітря від багатьох негативних факторів, таких як бруд, пил, мікроби, неприємні запахи, а унікальна структура фільтра не дає осідати на стінках залишкам сміття, завдяки чому пліснява не утворюється, що продовжує номінальний термін. кондиціонера.

Антибактеріальна поверхня пульта управління - дозволяє досягти більше стерильності, коли навіть при довготривалому використанні пульта, на його поверхні не будуть накопичуватися мікроби та бруд. Це не тільки зробить користування кондиціонером приємнішим, але ще турбота про ваше здоров'я, особливо, якщо в будинку є діти.

Режим зниження шуму внутрішнього блоку - дана функція дозволяє знизити номінальний рівень шуму на 3 дБА, що дозволяє економити споживання електроенергії до 7%. Цей режим особливо актуальний у нічний час, коли ви можете включати кондиціонер для охолодження або обігріву, і ніщо не заважатиме вашому сну.

Управління швидкістю вентилятора - ця функція дозволяє отримати автоматичне регулювання частоти обертання вентилятора у внутрішньому блоці, щоб ви не тільки отримували досить потужний і безперебійний повітряний потік, але також відносно низький рівень шуму, що сприяє більш сприятливій атмосфері всередині приміщення.

Нічний режим роботи - дана функція дозволяє отримати найбільш комфортні показники з охолодження або нагрівання повітря в нічний час доби, але при цьому кондиціонер працюватиме не на повну потужність і при дуже низькому рівні шуму, що дозволить отримати комфортні умови, а головне не заважатиме вашому сну .

Режим комфортного сну – кондиціонер автоматично визначає, яка температура в приміщенні буде найбільш сприятливою, під час того, як ви спите, а після пробудження модель знову увійде в режим оптимальної роботи. Ця функція скорочує споживання електроенергії та дозволяє досягти найбільш комфортних умов у будь-який час доби.

Управління одним дотиком - достатньо натиснути одну кнопку на пульті керування, щоб не тільки включити кондиціонер у звичайний режим, але також запустити всі функції, які були налаштовані раніше, щоб отримати найбільш сприятливі кліматичні показники. Кондиціонер досить портативний, він дуже простий у експлуатації.

Функція самодіагностики - у разі виникнення поломки або виходу з ладу якоїсь деталі, кондиціонер проводить самодіагностику всієї системи, з метою виявлення проблеми. Так ви зможете отримати числовий код, за яким визначите причину поломки та метод її усунення. Ця функція продовжує номінальний термін експлуатації кондиціонера.

Таймер 24-х годинний дозволяє проводити автоматичне вмикання/вимикання кондиціонера у спеціально відведений для цього час, наприклад, коли ви приходите з роботи, кондиціонер вже може працювати кілька хвилин або годин, щоб створити найбільш комфортну обстановку. Ця функція дуже полегшує експлуатацію моделі.

Технологія енергозбереження дозволяє знизити рівень споживання електроенергії, зберігаючи при цьому комфортні параметри всередині приміщення. За відсутності людей у приміщенні досягається економія до 80%, але з можливістю швидкого повернення до комфортних параметрів, коли ви приходите додому або на роботу.

Автоматичний перезапуск - у разі незапланованого відключення кондиціонера від електромережі, вся система автоматично перезапускається, але зберігаючи при цьому всі функції, які ви запрограмували раніше. Вам не потрібно буде займатися налагодженням налаштувань за новим, кондиціонер подбає про це сам.

Антикорозійне покриття зовнішнього блоку дозволяє продовжити термін експлуатації даного агрегату, захистивши його поверхню не тільки від корозійних утворень чи окислення, але також і від прямого впливу сонячних променів, дощу та снігу. Це стало можливим завдяки особливій фарбі. Так кондиціонер зможе показувати безперебійну роботу.

Автоматична відтайка інею - запобігає утворенню інею на зовнішньому блоці, тим самим запобігає зниженню продуктивності та втрати електроенергії. Це стало можливим завдяки нижній частині блоку, що комплектується підігрівом, що і не дає механізму зовнішнього блоку замерзати, навіть за дуже низьких температур.

Захист від граничних температур - запобігає утворенню інею на теплообміннику внутрішнього блоку, тим самим запобігає тиску в холодоагентній магістралі. Ця функція значною мірою продовжує номінальний термін експлуатації кондиціонера, забезпечуючи якісну та безперебійну роботу.

Знімна лицьова панель - ви можете легко зняти лицьову панель з метою проведення діагностичного огляду кондиціонера або його чищення, а також для звичайного миття панелі, яка з часом може покриватися пилом або вимазуватися. Так ви завжди зможете тримати свій кондиціонер у частоті, що ідеально підкреслить дизайн всього інтер'єру.

Низькотемпературний комплект – дозволяє використовувати кондиціонер у режимі охолодження при температурі на вулиці до -30 градусів Цельсія. НТК - відмінне рішення для серверних приміщень, в яких кондиціонери працюють на охолодження цілий рік. Ви гарантовано отримаєте якісну та продуктивну роботу моделі.


КОМФОРТНИЙ ПОВІТРЯНИЙ ПОТІК

Горизонтальна заслінка в кондиціонері, що розглядається, комплектується незалежним приводом, який дозволяє подавати повітряний потік строго в цілеспрямований напрямок. Ця функція скорочує кількість завихрень та застійних зон повітря, забезпечуючи рівномірність температурного фону. Так, різницю температур у радіусі 0,5 м при нагріванні на відстані до 10 м від кондиціонера не перевищить 1 °С.

Дана функція дозволить досягти найбільш комфортних показників, коли необхідно обігріти або охолодити приміщення. Крім того, рівномірний розподіл повітря скорочує час роботи кондиціонера, а як наслідок, ви в кілька разів скоротите споживання електроенергії, а також продовжите номінальний термін експлуатації. Модель дбати про найбільш сприятливі умови, що сприяють продуктивному перебування вдома або на роботі.
 
Показати ще...
Кошик товарів