Замовити дзвінок

Відправити заявку
Каталог
Меню

Кондиціонер Daikin FTXZ35N/RXZ35N

Відгуків: 0
Артикул: KT20155
 • Є в наявності
 • Вага: 0 кг.
 • 0 грн.
 • 97413 грн.
Купити
Купити в 1 клiк

Виробник: Daikin

Площа приміщення (орієнтовна): 35 м²

Основні режими: охолодження, обігрів, осушення, вентиляція

Країна виробник: Японія

Термін гарантії: 36 місяців

Дисплей: -

Пульт ДУ: +

Таймер: +

Нічний режим: +

Тип хладогенту (фреону): R32

Додаткові аксесуари (опції): Онлайн контролер для керування кондиціонером за допомогою смартфона чи планшета.

Робота на обігрів до,°С: -20

Тип компресора: інверторний

Тип установки внутрішнього блоку: настінний

Джерело електроживлення: 220 - 240 В / 50 Гц /1 фаза

Енергоспоживання холод/тепло: 0,66 (0,11-1,33) кВт / 1,0 (0,1-2,53) кВт

Енергоефективність EER (холод) / СОР (тепло): 5,30 (А+++) / 5,00 (А+++)

Холодопродуктивність: 3,5 (0,6-5,3) кВт

Теплопродуктивність: 5,0 (0,6-9,0) кВт

Температурний діапазон роботи холод/тепло: -10°С - 43°С / -20°С - 18°С

Рівень шуму внутрішнього блоку (min-max): 19 - 42 дБ

Рівень шуму зовнішнього блоку (max): 48 дБ

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ): 798x295x372 мм

Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ): 795х693х300 мм

Вага внутр. /зовн. блоків: 15 / 50 кг

Комплектація: внутрішній блок, зовнішній блок, пульт, інструкція

Регулювання швидкостей вентилятора: 4, авто

Витрата повітря (max): 798 м³/ч

Датчик руху: є

WiFi: немає

Тurbo режим: +

Аuto режим: +

Авторестарт: +

Автоочистка: +

Самодіагностика: +

Антикоррозійне покриття: +

Фільтр очищення повітря: +

Довжина фреонопроводу між блоками (max): 10 м

Перепад висот між блоками (max): 8 м

Діаметр труби рідини / газ: 6,35 мм (1/4")/9,52 мм (3/8")

Відстань між кріпленнями зовн. блоку: 574 мм

Маса хладогенту (фреону): 1,34 кг

Опис Кондиціонер DAIKIN FTXZ35N/RXZ35N купити у Чернігові 

Настінний кондиціонер Daikin FTXZ35N / RXZ35N  - це вдосконалена модель, яка розроблена з метою проведення робіт з охолодження, нагрівання та осушення повітря всередині приміщень різноманітної спрямованості, для того, щоб створити для вас максимально сприятливу та комфортну атмосферу. Кондиціонер знадобиться як вдома, так і на роботі, а його модифікована технологічна збірка, яка включає інверторний компресор, дозволяє досягти підвищеного рівня продуктивності, усунути пускові струми, значною мірою скоротити споживання електроенергії, і знизити номінальний рівень шуму. Завдяки такій збірці дана модель і стала досить популярною на ринку кліматичного обладнання.

Кондиціонер Daikin серії FTXZ-N має компактну форму і суворий дизайн. Це дозволяє встановлювати його в такі місця як: квартири, приватні будинки, офісні центри, кафе, ресторани, готелі, а також будь-які інші місця громадського або житлового призначення. Рівномірний розподіл повітря проходить за рахунок злагодженої роботи внутрішнього вентилятора та автоматичних жалюзі, які разом подають безперебійний потік, здатний подарувати бажану прохолоду чи тепло. Перед встановленням слід врахувати показники потужності, яких має вистачати обслуговування певної площі. Кондиціонер відповідає високим показникам європейської якості і йде з гарантією від заводу виробника.
 

ТЕХНОЛОГІЯ URURU - ЗВОЛОЖЕННЯ І ОБІГРІВ

Той факт, що блок поєднує всі переваги кондиціонера і зволожувача повітря дозволяє забезпечити зволоження приміщення на ідеальному рівні. Завдяки технології Ururu до приміщення надходить до 450 мл вологи на годину. Цього достатньо для зволоження повітря просторою вітальнею. Зволоження проводиться лише за рахунок атмосферної вологи, без використання додаткової ємності з водою, яка найчастіше стає ідеальним місцем для розмноження бактерій.

 

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ КОНДИЦІОНЕРА DAIKIN FTXZ35N/RXZ35N:

 • Інверторний компресор - дана технологія дозволяє підвищити номінальний рівень продуктивності за рахунок плавного регулювання потужності, повністю виключаючи можливість виникнення пускових струмів. Крім того, завдяки інвертору кондиціонер споживає електроенергії на 30% менше, а рівень шуму значно знижений.
 • Підвищена продуктивність забезпечує високий рівень потужності, завдяки чому кондиціонер став набагато швидше нагрівати або охолоджувати повітря в приміщенні. Саме за допомогою удосконаленого технологічного складання стало можливим отримувати сприятливу атмосферу без жодних перешкод. Даний кондиціонер подбає про ваш комфорт.
 • Підмішування атмосферного повітря - можливість підмішування вуличного повітря для підтримки оптимальної концентрації кисню в приміщенні. Ця функція дозволить досягти найбільш сприятливих та комфортних умов, а багатошаровий фільтр подасть усередину тільки чисте та свіже повітря, без вмісту шкідливих домішок.
 • Програмне осушення повітря дозволяє рівномірно досягти потрібного рівня вологості, в робочому діапазоні від 35% до 60%, але при цьому не знижуючи загальні температурні показники. Так ви зможете усунути занадто сухе повітря, яке є причиною скупчення пилу. Тому кондиціонер піклується не тільки про ваш комфорт, але також і про здоров'я.
 • Зволоження повітря Ururu – зволоження повітря приміщення за рахунок використання вологи, що поглинається із зовнішнього повітря, без необхідності використання додаткових ємностей із водою. Цей кондиціонер значною мірою піклується про найбільш комфортні умови всередині приміщення.
 • Осушення повітря Sarara - осушення повітря у приміщенні без зміни температури, дуже корисно, т.к. ви можете заощаджувати витрати на електроенергію, охолоджуючи або обігріваючи повітря, але при цьому отримуючи найбільш комфортні умови разом з осушенням повітря. Так ви отримаєте подвійний бонус разом з цим кондиціонером.
 • Комфортний розподіл повітря - забезпечує більш рівномірний розподіл повітря всередині приміщення, забезпечуючи плавне охолодження, виключаючи протяги, або нагрівання. Завдяки цій функції стало можливим набагато швидше отримати довгоочікуваний комфорт, який сприятиме приємному проведенню часу.
 • Джерело стримерного заряду – генеруються високошвидкісні електрони, які при зіткненні з вірусами, бактеріями та алергенами розкладають їх на ферменти, які згодом окислюються активованими молекулами кисню та азоту. Комфортні умови тепер можна отримати набагато простіше.
 • Багатоступінчасте очищення повітря - це комбінований фільтр, який містить у собі механічний, електростатичний, бактерицидний, фотокаталітичний та адсорбційний принципи очищення повітря. Така функція усуває безліч негативних факторів і дарує комфортну атмосферу під час охолодження або нагрівання.
 • Режим похитування заслінок - кондиціонер самостійно вибирає оптимальний режим для циркуляції повітря, які покращують роботу з охолодження, нагрівання чи осушення. Крім того, так ви набагато швидше отримаєте рівномірне розподілення повітря по приміщення, а головне, це економне споживання електроенергії під час функціонування моделі.
 • Ширококутні жалюзі - ця функція дозволяє рівномірно розподіляти нагріте або охолоджене повітря по горизонталі, тим самим отримуючи найбільш сприятливі температурні показники всередині приміщення. Ви зможете забезпечити себе комфортною атмосферою, що сприяє приємному проведення часу вдома або на роботі.
 • Режим похитування жалюзі - безперервне похитування забезпечує постійне перемішування повітря з огляду на температуру та режими роботи кондиціонера. Це дозволить більш рівномірно розподілити нагріте або охолоджене повітря всередині приміщення, що стане запорукою комфортної кліматичної атмосфери.
 • 2-х зонний датчик Intelligent Eye - ця функція визначить, в якій частині кімнати знаходяться люди і відповідно направляє повітряний потік не на них. За відсутності людей у приміщенні кондиціонер переводиться в енергозберігаючий режим та забезпечує підвищений комфорт. Ця функція є розробкою інженерів компанії Daikin.
 • Оригінальний дизайн – кондиціонер має компактну форму та сучасне дизайнерське виконання свого зовнішнього вигляду, а це означає, що він зможе підійти до інтер'єру практично будь-якого приміщення. Встановлення можливе як у побутових приміщеннях, так і в комплексах суспільної спрямованості, наприклад, в офісних центрах тощо.
 • Повітряний фільтр з протиплесневою обробкою - дана функція дозволяє очистити повітря від багатьох негативних факторів, таких як бруд, пил, мікроби, неприємні запахи, а унікальна структура фільтра не дає осідати на стінках залишкам сміття, завдяки чому пліснява не утворюється, що продовжує номінальний термін. кондиціонера.
 • Антибактеріальна поверхня пульта управління - дозволяє досягти більше стерильності, коли навіть при довготривалому використанні пульта, на його поверхні не будуть накопичуватися мікроби та бруд. Це не тільки зробить користування кондиціонером приємнішим, але ще турбота про ваше здоров'я, особливо, якщо в будинку є діти.
 • Безшумний вентилятор з дифузором, а також комплектація спеціальними шумопоглинаючими елементами конструкції та дифузор дозволяють отримати ламінарність повітряного потоку, значною мірою знижуючи рівень шуму в приміщенні, що є причиною найбільш комфортних умов під час вашого перебування вдома або на роботі.
 • Режим зниження шуму внутрішнього блоку - дана функція дозволяє знизити номінальний рівень шуму на 3 дБА, що дозволяє економити споживання електроенергії до 7%. Цей режим особливо актуальний у нічний час, коли ви можете включати кондиціонер для охолодження або обігріву, і ніщо не заважатиме вашому сну.
 • Управління швидкістю вентилятора - ця функція дозволяє отримати автоматичне регулювання частоти обертання вентилятора у внутрішньому блоці, щоб ви не тільки отримували досить потужний і безперебійний повітряний потік, але також відносно низький рівень шуму, що сприяє більш сприятливій атмосфері всередині приміщення.
 • Нічний режим роботи - дана функція дозволяє отримати найбільш комфортні показники з охолодження або нагрівання повітря в нічний час доби, але при цьому кондиціонер працюватиме не на повну потужність і при дуже низькому рівні шуму, що дозволить отримати комфортні умови, а головне не заважатиме вашому сну.
 • Режим комфортного сну – кондиціонер автоматично визначає, яка температура в приміщенні буде найбільш сприятливою, під час того, як ви спите, а після пробудження модель знову увійде в режим оптимальної роботи. Ця функція скорочує споживання електроенергії та дозволяє досягти найбільш комфортних умов у будь-який час доби.
 • Управління одним дотиком - достатньо натиснути одну кнопку на пульті керування, щоб не тільки включити кондиціонер у звичайний режим, але також запустити всі функції, які були налаштовані раніше, щоб отримати найбільш сприятливі кліматичні показники. Кондиціонер досить портативний, він дуже простий у експлуатації.
 • Функція самодіагностики - у разі виникнення поломки або виходу з ладу якоїсь деталі, кондиціонер проводить самодіагностику всієї системи, з метою виявлення проблеми. Так ви зможете отримати числовий код, за яким визначите причину поломки та метод її усунення. Ця функція продовжує номінальний термін експлуатації кондиціонера.
 • Автоматичний вибір режиму - ви можете уникнути стомлюючого та постійного перемикання з охолодження на нагрівання, якщо скористаєтеся цією функцією. Так кондиціонер самостійно вибирає найбільш номінальний температурний рівень, який потрібно підтримувати автоматично перемикаючись між режимами.
 • Таймер 24-х годинний дозволяє проводити автоматичне вмикання/вимикання кондиціонера у спеціально відведений для цього час, наприклад, коли ви приходите з роботи, кондиціонер вже може працювати кілька хвилин або годин, щоб створити найбільш комфортну обстановку. Ця функція дуже полегшує експлуатацію моделі.
 • Технологія енергозбереження дозволяє знизити рівень споживання електроенергії, зберігаючи при цьому комфортні параметри всередині приміщення. За відсутності людей у приміщенні досягається економія до 80%, але з можливістю швидкого повернення до комфортних параметрів, коли ви приходите додому або на роботу.
 • Економічний режим – дозволить обмежити енергоспоживання кліматичної техніки, зберігаючи комфорт у приміщенні. Ця функція дуже корисна при перевантаженні мережі електроприладами. Так ви зможете отримувати найприйнятніші температурні показники і при цьому скоротите витрати на енергетичні ресурси.
 • Автоматичний перезапуск - у разі незапланованого відключення кондиціонера від електромережі, вся система автоматично перезапускається, але зберігаючи при цьому всі функції, які ви запрограмували раніше. Вам не потрібно буде займатися налагодженням налаштувань за новим, кондиціонер подбає про це сам.
 • Електронне керування потужністю – Daikin (PAM – Pulse Amplitude Modulation Сontrol) скорочує електро втрати при перетворенні мережного струму для інвертора, тим самим підвищуючи коефіцієнт потужності з 0,85 – 0,9 до 0,99. Ви отримаєте підвищений рівень продуктивності та плавне регулювання номінальної потужності.
 • Антикорозійне покриття зовнішнього блоку дозволяє продовжити термін експлуатації даного агрегату, захистивши його поверхню не тільки від корозійних утворень чи окислення, але також і від прямого впливу сонячних променів, дощу та снігу. Це стало можливим завдяки особливій фарбі. Так кондиціонер зможе показувати безперебійну роботу.
 • Автоматична відтайка інею - запобігає утворенню інею на зовнішньому блоці, тим самим запобігає зниженню продуктивності та втрати електроенергії. Це стало можливим завдяки нижній частині блоку, що комплектується підігрівом, що і не дає механізму зовнішнього блоку замерзати, навіть за дуже низьких температур.
 • Компресор з ротором, що коливається - дана деталь адаптована для роботи з озонобезпечним фреоном (R-32), і використовується в кондиціонерах малої і середньої потужності, дозволяючи досягти високого ступеня стиснення, а головне, що вона робить кондиціонер більш вібростійким і безшумним, що також на вашому комфорті.
 • Захист від граничних температур - запобігає утворенню інею на теплообміннику внутрішнього блоку, тим самим запобігає тиску в холодоагентній магістралі. Ця функція значною мірою продовжує номінальний термін експлуатації кондиціонера, забезпечуючи якісну та безперебійну роботу.
 • Знімна лицьова панель - ви можете легко зняти лицьову панель з метою проведення діагностичного огляду кондиціонера або його чищення, а також для звичайного миття панелі, яка з часом може покриватися пилом або вимазуватися. Так ви завжди зможете тримати свій кондиціонер у частоті, що ідеально підкреслить дизайн всього інтер'єру.

Гарантія на кондиціонер – 3 роки!

 

СЕЗОННА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Цей кондиціонер, на сьогоднішній день, є однією з передових і сучасних моделей, яка показує високий рівень енергоефективності при створенні комфортних умов усередині приміщення. Це стало можливим завдяки унікальній технології, яка забезпечує не тільки підвищений рівень продуктивності, але також значною мірою заощаджує витрати на електроенергію, що дає велику швидкість окупності кондиціонера.

 

КОМФОРТНИЙ ПОВІТРЯНИЙ ПОТІК

Горизонтальна заслінка в кондиціонері, що розглядається, комплектується незалежним приводом, який дозволяє подавати повітряний потік строго в цілеспрямований напрямок. Ця функція скорочує кількість завихрень та застійних зон повітря, забезпечуючи рівномірність температурного фону. Так, різницю температур у радіусі 0,5 м при нагріванні на відстані до 10 м від кондиціонера не перевищить 1 °С.

Дана функція дозволить досягти найбільш комфортних показників, коли необхідно обігріти або охолодити приміщення. Крім того, рівномірний розподіл повітря скорочує час роботи кондиціонера, а як наслідок, ви в кілька разів скоротите споживання електроенергії, а також продовжите номінальний термін експлуатації. Модель дбати про найбільш сприятливі умови, що сприяють продуктивному перебування вдома або на роботі.

 

ЗВОЛОЖЕННЯ ПОВІТРЯ - ДОДАТКОВИЙ КОМФОРТ

Якщо у вашій кімнаті дуже сухе повітря, а вам холодно навіть при високій температурі, це стає причиною того, що ви починаєте використовувати додаткові обігрівальні прилади. Але, якщо в приміщенні буде достатній рівень зволоженості повітря, то ви відчуватимете тепло. Отже, якщо вмілим чином зволожить повітря, можна істотно скоротити енергоспоживання. Крім того, знаходитись у приміщенні з помірною вологістю корисно для дихальної системи. Саме така вологість повітря щодо помірного типу стане причиною усунення безлічі вірусів та алергенів.
Показати ще...
Кошик товарів