Замовити дзвінок

Відправити заявку
Каталог
Меню

Кондиціонер Daikin FTXG25LS/RXG25L

Відгуків: 0
Артикул: KT20141
  • Є в наявності
  • Вага: 0 кг.
  • 0 грн.
  • 53286 грн.
Купити
Купити в 1 клiк

Виробник: Daikin

Площа приміщення (орієнтовна): 25 м²

Основні режими: охолодження, обігрів, осушення, вентиляції

Країна виробник: Чехія

Термін гарантії: 36 місяців

Дисплей: -

Пульт ДУ: +

Таймер: +

Нічний режим: +

Тип хладогенту (фреону): R410

Додаткові аксесуари (опції): -

Робота на обігрів до,°С: -15

Тип компресора: інверторний

Тип установки внутрішнього блоку: настінний

Джерело електроживлення: 220 - 240 В / 50 Гц /1 фаза

Енергоспоживання холод/тепло: 0,52 кВт/ 0,77 кВт

Енергоефективність EER (холод) / СОР (тепло): 4,59 / 4,42

Холодопродуктивність: 2,4 (1,3-3,0) кВт

Теплопродуктивність: 3,4 (1,3-4,5) кВт

Температурний діапазон роботи холод/тепло: -10°С - +46°С / -15°С - +18°С

Рівень шуму внутрішнього блоку (min-max): 19 - 41 дБ

Рівень шуму зовнішнього блоку (max): 46 дБ

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ): 998х303х212 мм

Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ): 765х550х285 мм

Вага внутр. /зовн. блоків: 12 / 35 кг

Комплектація: внутрішній блок, зовнішній блок, пульт, інструкція

Регулювання швидкостей вентилятора: 4, авто

Витрата повітря (max): 660 м³/ч

Датчик руху: є

WiFi: немає

Тurbo режим: +

Аuto режим: +

Авторестарт: +

Автоочистка: +

Самодіагностика: +

Антикоррозійне покриття: +

Фільтр очищення повітря: +

Довжина фреонопроводу між блоками (max): 20 м

Перепад висот між блоками (max): 15 м

Діаметр труби рідини / газ: 6,35 мм (1/4")/9,52 мм (3/8")

Маса хладогенту (фреону): 1,05 кг

Опис Кондиціонер DAIKIN FTXG25LS/RXG25L купити у Чернігові

Настінний кондиціонер Daikin FTXG25LS/RXG25L - багато в чому покращена модель, яка функціонує завдяки унікальній технології EMURA, що значно покращує продуктивність, забезпечуючи вас екологічно чистою роботою. Кондиціонер має стильний дизайн і спеціально розроблену вигнуту форму, що стало можливим завдяки ретельній роботі інженерів компанії Daikin. Цей агрегат підтримує масу корисних функцій, а головне, що він увібрав у себе лише найкращі технологічні напрацювання останніх років. Кондиціонер поставляється у двох кольорах.

Модель проводить охолодження, нагрівання чи осушення повітря всередині приміщень побутової чи суспільної спрямованості, для того, щоб створити максимально сприятливу та комфортну атмосферу. Кондиціонер ідеально впишеться практично в будь-який інтер'єр квартири або офісу, а його модифікована збірка, що є комплектацією інверторним компресором нового покоління, дозволить досягти підвищеного рівня продуктивності, плавно регулювати потужність, усуваючи пускові струми, значною мірою скоротити споживання електроенергії, а ще знизити номінальний. шуму.

Кондиціонери Daikin серії FTXG-L/RXG-L підійдуть для встановлення в квартирі, приватному будинку, офісному центрі, кафе, ресторані, готелі, а також в будь-якому іншому місці громадського призначення. Ви отримаєте рівномірне розподілення повітря за допомогою злагодженої роботи внутрішнього вентилятора з автоматичними жалюзі, здатні забезпечувати безперебійним потоком, створюючи бажану прохолоду або тепло. Перед встановленням кондиціонера враховуйте показники потужності, яких має вистачати для обслуговування певної площі. В іншому, кондиціонер відповідає високим показникам європейської якості та йде з гарантією від заводу виробника.

 

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ КОНДИЦІОНЕРА DAIKIN FTXG25LS/RXG25L:

Інверторний компресор нового покоління - дана технологія дозволяє підвищити номінальний рівень продуктивності, за рахунок плавного регулювання потужності, виключаючи можливість виникнення пускових струмів. Крім того, завдяки інвертору кондиціонер споживає електроенергії на 30% менше, а рівень шуму значно знижений.

Підвищена продуктивність забезпечує високий рівень потужності, завдяки чому кондиціонер став набагато швидше нагрівати або охолоджувати повітря в приміщенні. Саме за допомогою удосконаленого технологічного складання стало можливим отримувати сприятливу атмосферу без жодних перешкод. Даний кондиціонер подбає про ваш комфорт.

Пріоритетне приміщення - дозволять при використанні мульти-спліт систем вибрати пріоритетне приміщення, в якому найшвидше буде досягнута необхідна температура. Тобто. ви самі можете ввести в програму будинок чи офіс, а кондиціонер автоматично підлаштує свої показники для якіснішого обслуговування даної площі.

Програмне осушення повітря дозволяє рівномірно досягти потрібного рівня вологості, в робочому діапазоні від 35% до 60%, але при цьому не знижуючи загальні температурні показники. Так ви зможете усунути занадто сухе повітря, яке є причиною скупчення пилу. Тому кондиціонер піклується не тільки про ваш комфорт, але також і про здоров'я.

Ширококутні жалюзі - ця функція дозволяє рівномірно розподіляти нагріте або охолоджене повітря по горизонталі, тим самим отримуючи найбільш сприятливі температурні показники всередині приміщення. Ви зможете забезпечити себе комфортною атмосферою, що сприяє приємному проведення часу вдома або на роботі.

Режим похитування заслінок - кондиціонер самостійно вибирає оптимальний режим для циркуляції повітря, які покращують роботу з охолодження, нагрівання чи осушення. Крім того, так ви набагато швидше отримаєте рівномірне розподілення повітря по приміщення, а головне, це економне споживання електроенергії під час функціонування моделі.

Режим похитування жалюзі - безперервне похитування забезпечує постійне перемішування повітря з огляду на температуру та режими роботи кондиціонера. Це дозволить більш рівномірно розподілити нагріте або охолоджене повітря всередині приміщення, що стане запорукою комфортної кліматичної атмосфери.

Функція "тільки вентилятор" - цей режим дозволяє використовувати внутрішньо блок як звичайний вентилятор, коли йде створення спрямованого повітряного потоку без нагрівання або охолодження. Це дуже корисно у задушливих приміщеннях, коли необхідно провітрити чи покращити загальну циркуляцію повітря.

Об'ємний повітряний потік дозволяє покращити циркуляцію повітря всередині приміщення, за рахунок подачі не потужного, спрямованого в один бік потоку, а розподілу його в трьох різних площинах. Так досягти найкомфортніших кліматичних показників стало ще легше, за рахунок унікальної 3D подачі повітря.

Оригінальний дизайн – кондиціонер має компактну форму та сучасне дизайнерське виконання свого зовнішнього вигляду, а це означає, що він зможе підійти до інтер'єру практично будь-якого приміщення. Встановлення можливе як у побутових приміщеннях, так і в комплексах суспільної спрямованості, наприклад, в офісних центрах тощо.

Комфортний розподіл повітря - забезпечує більш рівномірний розподіл повітря всередині приміщення, забезпечуючи плавне охолодження, виключаючи протяги, або нагрівання. Завдяки цій функції стало можливим набагато швидше отримати довгоочікуваний комфорт, який сприятиме приємному проведенню часу.

Багатоступінчасте очищення повітря - це комбінований фільтр, який містить у собі механічний, електростатичний, бактерицидний, фотокаталітичний та адсорбційний принципи очищення повітря. Така функція усуває безліч негативних факторів і дарує комфортну атмосферу під час охолодження або нагрівання.

Повітряний фільтр з протиплесневою обробкою - дана функція дозволяє очистити повітря від багатьох негативних факторів, таких як бруд, пил, мікроби, неприємні запахи, а унікальна структура фільтра не дає осідати на стінках залишкам сміття, завдяки чому пліснява не утворюється, що продовжує номінальний термін. кондиціонера.

Антибактеріальна поверхня пульта управління - дозволяє досягти більше стерильності, коли навіть при довготривалому використанні пульта, на його поверхні не будуть накопичуватися мікроби та бруд. Це не тільки зробить користування кондиціонером приємнішим, але ще турбота про ваше здоров'я, особливо, якщо в будинку є діти.

Режим зниження шуму внутрішнього блоку - дана функція дозволяє знизити номінальний рівень шуму на 3 дБА, що дозволяє економити споживання електроенергії до 7%. Цей режим особливо актуальний у нічний час, коли ви можете включати кондиціонер для охолодження або обігріву, і ніщо не заважатиме вашому сну.

Режим зниження шуму зовнішнього блоку - дана функція дозволяє знизити номінальний рівень шуму на кілька дБА, що дозволяє економити споживання електроенергії до 5-8%. Цей режим є особливо актуальним у нічний час доби, коли ви можете включати кондиціонер для охолодження або обігріву, і ніщо не заважатиме ні вашому сну, ні сну ваших сусідів.

Управління швидкістю вентилятора - ця функція дозволяє отримати автоматичне регулювання частоти обертання вентилятора у внутрішньому блоці, щоб ви не тільки отримували досить потужний і безперебійний повітряний потік, але також відносно низький рівень шуму, що сприяє більш сприятливій атмосфері всередині приміщення.

Нічний режим роботи - дана функція дозволяє отримати найбільш комфортні показники з охолодження або нагрівання повітря в нічний час доби, але при цьому кондиціонер працюватиме не на повну потужність і при дуже низькому рівні шуму, що дозволить отримати комфортні умови, а головне не заважатиме вашому сну .

Режим комфортного сну – кондиціонер автоматично визначає, яка температура в приміщенні буде найбільш сприятливою, під час того, як ви спите, а після пробудження модель знову увійде в режим оптимальної роботи. Ця функція скорочує споживання електроенергії та дозволяє досягти найбільш комфортних умов у будь-який час доби.

2-х зонний датчик Intelligent Eye - ця функція визначить, в якій частині кімнати знаходяться люди і відповідно направляє повітряний потік не на них. За відсутності людей у приміщенні кондиціонер переводиться в енергозберігаючий режим та забезпечує підвищений комфорт. Ця функція є розробкою інженерів компанії Daikin.

Управління одним дотиком - достатньо натиснути одну кнопку на пульті керування, щоб не тільки включити кондиціонер у звичайний режим, але також запустити всі функції, які були налаштовані раніше, щоб отримати найбільш сприятливі кліматичні показники. Кондиціонер досить портативний, він дуже простий у експлуатації.

Функція самодіагностики - у разі виникнення поломки або виходу з ладу якоїсь деталі, кондиціонер проводить самодіагностику всієї системи, з метою виявлення проблеми. Так ви зможете отримати числовий код, за яким визначите причину поломки та метод її усунення. Ця функція продовжує номінальний термін експлуатації кондиціонера.

Автоматичний вибір режиму - ви можете уникнути стомлюючого та постійного перемикання з охолодження на нагрівання, якщо скористаєтеся цією функцією. Так кондиціонер самостійно вибирає найбільш номінальний температурний рівень, який потрібно підтримувати автоматично перемикаючись між режимами.

Технологія енергозбереження дозволяє знизити рівень споживання електроенергії, зберігаючи при цьому комфортні параметри всередині приміщення. За відсутності людей у приміщенні досягається економія до 80%, але з можливістю швидкого повернення до комфортних параметрів, коли ви приходите додому або на роботу.

Теплий пуск - дана система не дозволяє холодному повітрі потрапити до приміщення у перші хвилини роботи кондиціонера на нагрівання. Тим самим ви ще швидше отримаєте найбільш комфортні умови перебування в приміщенні завдяки модифікованій структурі кондиціонера, що стало можливим саме в цій моделі.

Таймер 24-х годинний дозволяє проводити автоматичне вмикання/вимикання кондиціонера у спеціально відведений для цього час, наприклад, коли ви приходите з роботи, кондиціонер вже може працювати кілька хвилин або годин, щоб створити найбільш комфортну обстановку. Ця функція дуже полегшує експлуатацію моделі.

Автоматичний перезапуск - у разі незапланованого відключення кондиціонера від електромережі, вся система автоматично перезапускається, але зберігаючи при цьому всі функції, які ви запрограмували раніше. Вам не потрібно буде займатися налагодженням налаштувань за новим, кондиціонер подбає про це сам.

Електронне керування потужністю – Daikin (PAM – Pulse Amplitude Modulation Сontrol) скорочує електро втрати при перетворенні мережного струму для інвертора, тим самим підвищуючи коефіцієнт потужності з 0,85 – 0,9 до 0,99. Ви отримаєте підвищений рівень продуктивності та плавне регулювання номінальної потужності.

Антикорозійне покриття зовнішнього блоку дозволяє продовжити термін експлуатації даного агрегату, захистивши його поверхню не тільки від корозійних утворень чи окислення, але також і від прямого впливу сонячних променів, дощу та снігу. Це стало можливим завдяки особливій фарбі. Так кондиціонер зможе показувати безперебійну роботу.

Компресор з ротором, що коливається - дана деталь адаптована для роботи з озонобезпечним фреоном (R-32), і використовується в кондиціонерах малої і середньої потужності, дозволяючи досягти високого ступеня стиснення, а головне, що вона робить кондиціонер більш вібростійким і безшумним, що також на вашому комфорті.

Захист від граничних температур - запобігає утворенню інею на теплообміннику внутрішнього блоку, тим самим запобігає тиску в холодоагентній магістралі. Ця функція значною мірою продовжує номінальний термін експлуатації кондиціонера, забезпечуючи якісну та безперебійну роботу.

Магнітоелектричний двигун - не використовується колекторнощітковий вузол, що забезпечує високий рівень ККД при низьких обертах. Ця функція значною мірою економить витрати на електроенергію, роблячи кондиціонер не тільки продуктивним, але й надійним агрегатом для створення затишного комфорту.

Автоматична відтайка інею - запобігає утворенню інею на зовнішньому блоці, тим самим запобігає зниженню продуктивності та втрати електроенергії. Це стало можливим завдяки нижній частині блоку, що комплектується підігрівом, що і не дає механізму зовнішнього блоку замерзати, навіть за дуже низьких температур.

Знімна лицьова панель - ви можете легко зняти лицьову панель з метою проведення діагностичного огляду кондиціонера або його чищення, а також для звичайного миття панелі, яка з часом може покриватися пилом або вимазуватися. Так ви завжди зможете тримати свій кондиціонер у частоті, що ідеально підкреслить дизайн всього інтер'єру.

Економічний режим – дозволить обмежити енергоспоживання кліматичної техніки, зберігаючи комфорт у приміщенні. Ця функція дуже корисна при перевантаженні мережі електроприладами. Так ви зможете отримувати найприйнятніші температурні показники і при цьому скоротите витрати на енергетичні ресурси.

Централізоване керування - ви можете керувати кондиціонером віддалено за допомогою спеціального пульта керування або своєї системи, яка встановлена, наприклад, в офісному приміщенні. Ця функція багато спрощує процес управління, якщо кондиціонери подібної серії встановлені в комплексах значної протяжності.

Компонування мультисистеми - значно покращує зовнішній вигляд фасаду будівлі за допомогою меншої кількості зовнішніх блоків. Тепер стало можливим як компонування у вигляді звичайної мультисистеми, так і у вигляді підключення до спеціальних блоків VRV з функціями використання побутових блоків.

 

НАЙВИЩИЙ КЛАС СЕЗОННОЇ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ SEER А+++

На сьогоднішній день, ця модель є однією з передових та сучасних у своєму роді, яка показує високий рівень енергоефективності при створенні комфортних умов усередині приміщення. Це стало можливим завдяки унікальній технології, яка забезпечує не тільки підвищений рівень продуктивності, але також значною мірою заощаджує витрати на електроенергію, що дає велику швидкість окупності кондиціонера.

 

СТВОРЕННЯ КОМФОРТНОГО ПОВІТРЯНОГО ПОТОКУ

Унікальна технологія дозволила горизонтальній заслінці кондиціонера бути додатково укомплектованою незалежним приводом, який дозволяє подавати повітряний потік строго в цілеспрямований напрямок. Ця функція скорочує кількість завихрень та застійних зон повітря, забезпечуючи рівномірність температурного фону. Так, різницю температур у радіусі 0,5 м при нагріванні на відстані до 10 м від кондиціонера не перевищить 1 °С.

Дана функція забезпечить вас найбільш комфортними показниками, за необхідності обігріву або охолодження приміщень. Також варто врахувати, що рівномірний розподіл повітря скорочує час роботи кондиціонера, а як наслідок, ви в кілька разів скоротите споживання електроенергії, а також продовжите номінальний термін експлуатації. Модель дбати про найбільш сприятливі умови, що сприяють продуктивному перебування вдома або на роботі.

 

УДОСКОНАЛЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ ПОВІТРЯ 

Якщо у вашій кімнаті дуже сухе повітря, а вам холодно навіть при високій температурі, це стає причиною того, що ви починаєте використовувати додаткові обігрівальні прилади. Але, якщо в приміщенні буде достатній рівень зволоженості повітря, то ви відчуватимете тепло. Отже, якщо вмілим чином зволожить повітря, можна істотно скоротити енергоспоживання. Крім того, знаходитись у приміщенні з помірною вологістю корисно для дихальної системи. Саме така вологість повітря щодо помірного типу стане причиною усунення безлічі вірусів та алергенів.
 
Показати ще...
Кошик товарів