Замовити дзвінок

Відправити заявку
Каталог
Меню

Кондиціонер Daikin FTX25K/RX25K

Відгуків: 0
Артикул: KT20129
  • Є в наявності
  • Вага: 0 кг.
  • 0 грн.
  • 25702 грн.
Купити
Купити в 1 клiк

Виробник: Daikin

Площа приміщення (орієнтовна): 25 м²

Основні режими: охолодження, обігрів, осушення, вентиляція

Країна виробник: Чехія/Турція

Термін гарантії: 36 місяців

Дисплей: -

Пульт ДУ: +

Таймер: +

Нічний режим: +

Тип хладогенту (фреону): R410

Додаткові аксесуари (опції): Онлайн контролер для керування кондиціонером за допомогою смартфона або планшета

Робота на обігрів до,°С: -15

Тип компресора: інверторний

Тип установки внутрішнього блоку: настінний

Джерело електроживлення: 380 - 415 В / 50 Гц /3 фазы

Енергоспоживання холод/тепло: 0,66 кВт / 0,68 кВт

Енергоефективність EER (холод) / СОР (тепло): 6,55 / 4,61

Холодопродуктивність: 2,5 (1,3-3,0) кВт

Теплопродуктивність: 3,0 (1,3-4,0) кВт

Температурний діапазон роботи холод/тепло: -10°С - +46°С / -15°С - +24°С

Рівень шуму внутрішнього блоку (min-max): 20-40 Дб

Рівень шуму зовнішнього блоку (max): 60 дБ

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ): 770х285х223 мм

Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ): 658x550x275 мм

Вага внутр. /зовн. блоків: 8 / 28 кг

Комплектація: внутрішній блок, зовнішній блок, пульт, інструкція

Регулювання швидкостей вентилятора: 4, авто

Витрата повітря (max): 668 м³/ч

Датчик руху: немає

WiFi: немає

Тurbo режим: +

Аuto режим: +

Авторестарт: +

Автоочистка: +

Самодіагностика: +

Антикоррозійне покриття: +

Фільтр очищення повітря: +

Довжина фреонопроводу між блоками (max): 15 м

Перепад висот між блоками (max): 12 м

Діаметр труби рідини / газ: 6,35 мм (1/4")/9,52 мм (3/8")

Маса хладогенту (фреону): 0,74 кг

Опис Кондиціонер DAIKIN FTX25K/RX25K

    Настінний кондиціонер Daikin FTX25K/RX25K - продуктивна модель, розрахована показувати високий рівень продуктивності з метою проведення охолодження, обігріву або осушення повітря всередині приміщень різноманітної спрямованості. Ця модель надійшла ринку кліматичного устаткування зовсім недавно, але вже встигла отримати безліч позитивних відгуків від покупців. Кондиціонер має оригінальний дизайн і компактна форма допоможуть агрегату вписатися в будь-який інтер'єр, навіть там, де є проблеми з нестачею вільного простору або незручним плануванням. Монтаж агрегату можливий у квартирі, приватному будинку, готелі, ресторані, кафе, клубі тощо, за умови, що вистачить номінальної потужності, для обслуговування певної площі.

Кондиціонер підтримує велику кількість позитивних функцій, а також має перевірене технологічне складання. Також варто зазначити, що модель комплектується інверторним компресором нового покоління, який посилює загальний ККД, повністю усуває можливість пускових струмів, знижує рівень шуму, а головне, це значною мірою економить витрати на електроенергію.

Кондиціонери Daikin серії FTX-K працюють на основі хладогенту R-410A, який не руйнує озоновий шар планети і також економить номінальні витрати на електроенергію.

Рівномірне розподілення повітря всередині приміщення здійснюється за рахунок роботи автоматичних жалюзі особливої форми. Тепер охолодити чи обігріти приміщення стало ще простіше. В іншому модель відповідає високим показникам європейської якості, має перевірену збірку, якою займалися найкращі інженери компанії Daikin, завдяки чому ви отримаєте злагоджену та продуктивну роботу протягом тривалого часу.

 

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ КОНДИЦІОНЕРА DAIKIN FTX25K/RX25K:

Інверторний компресор нового покоління - дана технологія дозволяє підвищити номінальний рівень продуктивності, за рахунок плавного регулювання потужності, виключаючи можливість виникнення пускових струмів. Крім того, завдяки інвертору кондиціонер споживає електроенергії на 30% менше, а рівень шуму значно знижений.

Підвищена продуктивність забезпечує високий рівень потужності, завдяки чому кондиціонер став набагато швидше нагрівати або охолоджувати повітря в приміщенні. Саме за допомогою удосконаленого технологічного складання стало можливим отримувати сприятливу атмосферу без жодних перешкод. Даний кондиціонер подбає про ваш комфорт.

Пріоритетне приміщення - дозволять при використанні мульти-спліт систем вибрати пріоритетне приміщення, в якому найшвидше буде досягнута необхідна температура. Тобто. ви самі можете ввести в програму будинок чи офіс, а кондиціонер автоматично підлаштує свої показники для якіснішого обслуговування даної площі.

Програмне осушення повітря дозволяє рівномірно досягти потрібного рівня вологості, в робочому діапазоні від 35% до 60%, але при цьому не знижуючи загальні температурні показники. Так ви зможете усунути занадто сухе повітря, яке є причиною скупчення пилу. Тому кондиціонер піклується не тільки про ваш комфорт, але також і про здоров'я.

Ширококутні жалюзі - ця функція дозволяє рівномірно розподіляти нагріте або охолоджене повітря по горизонталі, тим самим отримуючи найбільш сприятливі температурні показники всередині приміщення. Ви зможете забезпечити себе комфортною атмосферою, що сприяє приємному проведення часу вдома або на роботі.

Режим похитування заслінок - кондиціонер самостійно вибирає оптимальний режим для циркуляції повітря, які покращують роботу з охолодження, нагрівання чи осушення. Крім того, так ви набагато швидше отримаєте рівномірне розподілення повітря по приміщення, а головне, це економне споживання електроенергії під час функціонування моделі.

Комфортний розподіл повітря - забезпечує більш рівномірний розподіл повітря всередині приміщення, забезпечуючи плавне охолодження, виключаючи протяги, або нагрівання. Завдяки цій функції стало можливим набагато швидше отримати довгоочікуваний комфорт, який сприятиме приємному проведенню часу.

Багатоступінчасте очищення повітря - це комбінований фільтр, який містить у собі механічний, електростатичний, бактерицидний, фотокаталітичний та адсорбційний принципи очищення повітря. Така функція усуває безліч негативних факторів і дарує комфортну атмосферу під час охолодження або нагрівання.

Повітряний фільтр з протиплесневою обробкою - дана функція дозволяє очистити повітря від багатьох негативних факторів, таких як бруд, пил, мікроби, неприємні запахи, а унікальна структура фільтра не дає осідати на стінках залишкам сміття, завдяки чому пліснява не утворюється, що продовжує номінальний термін. кондиціонера.

Антибактеріальна поверхня пульта управління - дозволяє досягти більше стерильності, коли навіть при довготривалому використанні пульта, на його поверхні не будуть накопичуватися мікроби та бруд. Це не тільки зробить користування кондиціонером приємнішим, але ще турбота про ваше здоров'я, особливо, якщо в будинку є діти.

Оригінальний дизайн – кондиціонер має компактну форму та сучасне дизайнерське виконання свого зовнішнього вигляду, а це означає, що він зможе підійти до інтер'єру практично будь-якого приміщення. Встановлення можливе як у побутових приміщеннях, так і в комплексах суспільної спрямованості, наприклад, в офісних центрах тощо.

Функція "тільки вентилятор" - цей режим дозволяє використовувати внутрішньо блок як звичайний вентилятор, коли йде створення спрямованого повітряного потоку без нагрівання або охолодження. Це дуже корисно у задушливих приміщеннях, коли необхідно провітрити чи покращити загальну циркуляцію повітря.

Режим зниження шуму внутрішнього блоку - дана функція дозволяє знизити номінальний рівень шуму на 3 дБА, що дозволяє економити споживання електроенергії до 7%. Цей режим особливо актуальний у нічний час, коли ви можете включати кондиціонер для охолодження або обігріву, і ніщо не заважатиме вашому сну.

Режим зниження шуму зовнішнього блоку - дана функція дозволяє знизити номінальний рівень шуму на кілька дБА, що дозволяє економити споживання електроенергії до 5-8%. Цей режим є особливо актуальним у нічний час доби, коли ви можете включати кондиціонер для охолодження або обігріву, і ніщо не заважатиме ні вашому сну, ні сну ваших сусідів.

Управління швидкістю вентилятора - ця функція дозволяє отримати автоматичне регулювання частоти обертання вентилятора у внутрішньому блоці, щоб ви не тільки отримували досить потужний і безперебійний повітряний потік, але також відносно низький рівень шуму, що сприяє більш сприятливій атмосфері всередині приміщення.

Нічний режим роботи - дана функція дозволяє отримати найбільш комфортні показники з охолодження або нагрівання повітря в нічний час доби, але при цьому кондиціонер працюватиме не на повну потужність і при дуже низькому рівні шуму, що дозволить отримати комфортні умови, а головне не заважатиме вашому сну .

Управління одним дотиком - достатньо натиснути одну кнопку на пульті керування, щоб не тільки включити кондиціонер у звичайний режим, але також запустити всі функції, які були налаштовані раніше, щоб отримати найбільш сприятливі кліматичні показники. Кондиціонер досить портативний, він дуже простий у експлуатації.

Функція самодіагностики - у разі виникнення поломки або виходу з ладу якоїсь деталі, кондиціонер проводить самодіагностику всієї системи, з метою виявлення проблеми. Так ви зможете отримати числовий код, за яким визначите причину поломки та метод її усунення. Ця функція продовжує номінальний термін експлуатації кондиціонера.

Автоматичний вибір режиму - ви можете уникнути стомлюючого та постійного перемикання з охолодження на нагрівання, якщо скористаєтеся цією функцією. Так кондиціонер самостійно вибирає найбільш номінальний температурний рівень, який потрібно підтримувати автоматично перемикаючись між режимами.

Технологія енергозбереження дозволяє знизити рівень споживання електроенергії, зберігаючи при цьому комфортні параметри всередині приміщення. За відсутності людей у приміщенні досягається економія до 80%, але з можливістю швидкого повернення до комфортних параметрів, коли ви приходите додому або на роботу.

Теплий пуск - дана система не дозволяє холодному повітрі потрапити до приміщення у перші хвилини роботи кондиціонера на нагрівання. Тим самим ви ще швидше отримаєте найбільш комфортні умови перебування в приміщенні завдяки модифікованій структурі кондиціонера, що стало можливим саме в цій моделі.

Таймер 24-х годинний дозволяє проводити автоматичне вмикання/вимикання кондиціонера у спеціально відведений для цього час, наприклад, коли ви приходите з роботи, кондиціонер вже може працювати кілька хвилин або годин, щоб створити найбільш комфортну обстановку. Ця функція дуже полегшує експлуатацію моделі.

Тижневий таймер дозволяє програмувати роботу кондиціонера на цілий тиждень, коли він буде проводити автоматичне охолодження або нагрівання приміщення без будь-якого втручання. Так ви зможете заощадити свій час, задавши певні налаштування один раз, і цілий тиждень насолоджуватися сприятливим комфортом.

Автоматичний перезапуск - у разі незапланованого відключення кондиціонера від електромережі, вся система автоматично перезапускається, але зберігаючи при цьому всі функції, які ви запрограмували раніше. Вам не потрібно буде займатися налагодженням налаштувань за новим, кондиціонер подбає про це сам.

Електронне керування потужністю – Daikin (PAM – Pulse Amplitude Modulation Сontrol) скорочує електро втрати при перетворенні мережного струму для інвертора, тим самим підвищуючи коефіцієнт потужності з 0,85 – 0,9 до 0,99. Ви отримаєте підвищений рівень продуктивності та плавне регулювання номінальної потужності.

Антикорозійне покриття зовнішнього блоку дозволяє продовжити термін експлуатації даного агрегату, захистивши його поверхню не тільки від корозійних утворень чи окислення, але також і від прямого впливу сонячних променів, дощу та снігу. Це стало можливим завдяки особливій фарбі. Так кондиціонер зможе показувати безперебійну роботу.

Компресор з ротором, що коливається - дана деталь адаптована для роботи з озонобезпечним фреоном (R-32), і використовується в кондиціонерах малої і середньої потужності, дозволяючи досягти високого ступеня стиснення, а головне, що вона робить кондиціонер більш вібростійким і безшумним, що також на вашому комфорті.

Захист від граничних температур - запобігає утворенню інею на теплообміннику внутрішнього блоку, тим самим запобігає тиску в холодоагентній магістралі. Ця функція значною мірою продовжує номінальний термін експлуатації кондиціонера, забезпечуючи якісну та безперебійну роботу.

Магнітоелектричний двигун - не використовується колекторнощітковий вузол, що забезпечує високий рівень ККД при низьких обертах. Ця функція значною мірою економить витрати на електроенергію, роблячи кондиціонер не тільки продуктивним, але й надійним агрегатом для створення затишного комфорту.

Автоматична відтайка інею - запобігає утворенню інею на зовнішньому блоці, тим самим запобігає зниженню продуктивності та втрати електроенергії. Це стало можливим завдяки нижній частині блоку, що комплектується підігрівом, що і не дає механізму зовнішнього блоку замерзати, навіть за дуже низьких температур.

Знімна лицьова панель - ви можете легко зняти лицьову панель з метою проведення діагностичного огляду кондиціонера або його чищення, а також для звичайного миття панелі, яка з часом може покриватися пилом або вимазуватися. Так ви завжди зможете тримати свій кондиціонер у частоті, що ідеально підкреслить дизайн всього інтер'єру.

Економічний режим – дозволить обмежити енергоспоживання кліматичної техніки, зберігаючи комфорт у приміщенні. Ця функція дуже корисна при перевантаженні мережі електроприладами. Так ви зможете отримувати найприйнятніші температурні показники і при цьому скоротите витрати на енергетичні ресурси.

Централізоване керування - ви можете керувати кондиціонером віддалено за допомогою спеціального пульта керування або своєї системи, яка встановлена, наприклад, в офісному приміщенні. Ця функція багато спрощує процес управління, якщо кондиціонери подібної серії встановлені в комплексах значної протяжності.

Компонування мультисистеми - значно покращує зовнішній вигляд фасаду будівлі за допомогою меншої кількості зовнішніх блоків. Тепер стало можливим як компонування у вигляді звичайної мультисистеми, так і у вигляді підключення до спеціальних блоків VRV з функціями використання побутових блоків.

Спеціальний низькотемпературний комплект - дозволяє використовувати кондиціонер в режимі охолодження при температурі на вулиці до -30 градусів Цельсія. НТК - відмінне рішення для серверних приміщень, в яких кондиціонери працюють на охолодження цілий рік. Ви гарантовано отримаєте якісну та продуктивну роботу моделі.

 

СЕЗОННА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

На сучасному ринку кліматичного обладнання цю модель можна назвати найбільш якісною, т.к. вона показує найвищий рівень енергоефективності, створюючи у своїй комфортні умови всередині приміщення. Все це стало можливим завдяки унікальній технології, що забезпечує не тільки посилений рівень функціональності, але також значною мірою заощаджує витрати на електроенергію, а це швидко окупає загальну вартість кондиціонера.

Дана функція забезпечить вас найбільш комфортними показниками, за необхідності обігріву або охолодження приміщень. Також варто врахувати, що рівномірний розподіл повітря скорочує час роботи кондиціонера, а як наслідок, ви в кілька разів скоротите споживання електроенергії, а також продовжите номінальний термін експлуатації. Модель дбати про найбільш сприятливі умови.

 

РІВНОМІРНЕ РОЗМІЩЕННЯ ПОВІТРЯ ВСЕРЕДИНІ ПРИМІЩЕННЯ

Унікальні технологічні розробки дозволили горизонтальній заслінці кондиціонера бути додатково укомплектованою незалежним приводом, який дозволяє подавати повітряний потік строго в цілеспрямований напрямок. Ця функція скорочує кількість завихрень та застійних зон повітря, забезпечуючи рівномірність температурного фону. Так, різницю температур у радіусі 0,5 м при нагріванні на відстані до 10 м від кондиціонера не перевищить 1 °С.

Дана функція забезпечить вас найбільш комфортними показниками, за необхідності обігріву або охолодження приміщень. Також варто врахувати, що рівномірний розподіл повітря скорочує час роботи кондиціонера, а як наслідок, ви в кілька разів скоротите споживання електроенергії, а також продовжите номінальний термін експлуатації. Модель дбати про найбільш сприятливі умови.

 

КОНДИЦІОНЕР ПІДТРИМУЄ ФУНКЦІЮ РІВНОМІРНОГО ПІДТРИМАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ

Якщо у вашій кімнаті дуже сухе повітря, а вам холодно навіть при високій температурі, це стає причиною того, що ви починаєте використовувати додаткові обігрівальні прилади. Але, якщо в приміщенні буде достатній рівень зволоженості повітря, то ви відчуватимете тепло. Отже, якщо вмілим чином зволожить повітря, можна істотно скоротити енергоспоживання. Крім того, знаходитись у приміщенні з помірною вологістю корисно для дихальної системи. Саме така вологість повітря щодо помірного типу стане причиною усунення безлічі вірусів та алергенів.
 
Показати ще...
Кошик товарів